Mixit.cz

Mixit.cz je služba, kde si můžete namíchat během pouhých pár kliků své vysněné müsli. Na výběr máte z mnoha druhů cereálií, ovoce, oříšků či sušenek.

Získejte 2 % zpět z Vašeho nákupu

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Mixit.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Mixit.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

1100+ nákupů
900+ uživatelů vyzkoušelo
20 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
60 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme vám zpět 2 % cashback z každého nákupu na Mixit.cz!

Internetový obchod Mixit.cz nabízí službu, která vám umožní namíchat si během chvíle své vysněné müsli - chutnou a zdravou snídani nebo svačinu.
Během objednávky máte na výběr z nejrůznějších přísad - mnoho druhů cereálií, ovoce, oříšků či sušenek. Můžete si vybrat také z již namíchaných výrobky - müsli, kaše, suché plody, čokolády, Mixitky sušenky, atd. Společnost Mixit.cz si získala důvěru a přízeň zákazníků mimo jiné pro své stylové "tubusové" balení, do kterého svým zakazníkům müsli připravuje. Internetový obchod dělá radost svým zákazníkům již od roku 2010, kdy byl slavnostně spuštěn.

Namixujte si vlastní müsli podle vaší chuti! Při nákupu přes PlnaPenezenka.cz vás nemine sleva na každou objednávku ve formě peněz zpět z ceny nákupu!

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Pro uložení nastavení zadejte své heslo

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Pro získání odměny ze svého nákupu se prosím nejprve
přihlaste nebo ZDARMA zaregistrujte!

  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 610 zapojených obchodů
  • 425 612 spokojených uživatelů
  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 610 zapojených obchodů
  • 425 612 spokojených uživatelů
Booking
AliExpress
Hypoteční banka
Mall
Zoot
Kasa