MicksGarage.com

Získejte zpět z Vašeho nákupu

MicksGarage.com - autodíly a doplňky online

Obchod je dočasně pozastaven. Brzy bude opětovně spuštěn. Děkujeme za pochopení.

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 0 % cashback z každého nákupu!

Společnost MicksGarage.com byla založena v roce 2004. Tento mnohokráte oceněný obchod se postupně stal jedním z největších online prodejců autodílů a příslušenství ve Velké Británii a Irsku. Zboží je doručováno v rámci Velké Británie, Irska i kontinentální Evropy.

Obchod MicksGarage.com nezapomíná na žádné typy zákazníků, ať už jde o kutily, kteří si rádi ušpiní ruce, nebo o rodiny na výletech. Ať už připravujete auto na projížďku nebo jej leštíte, aby vypadalo jako nové, naleznete v tomto obchodě největší online nabídku zboží za nejlepší ceny.

V současné době v nabídce obchodu naleznete více než 6 milionů automobilových dílů a příslušenství v celé řadě kategorií. Skladem zde naleznete zboží více než 400 špičkových automobilových značek například Castrol, Philips, Draper, Bosch, Vix, KYB, Bosal, Osram, Karcher, Febi Bilstein, Mann, Meyle, Exide a mnoha dalších.

Nakupování na stránkách tohoto obchodu je navíc usnadněno pomocí funkce car-reg funkce, která Vám umožní rychle a přehledně vyhledat náhradní díly specifické pro Váš vůz.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat