Market24.sk

Market24.sk - kočárky, autosedačky, tříkolky, zboží pro děti a domácnost

Získejte 4,8 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 4.8 % místo běžných 3.2 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 612 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Market24.sk?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Market24.sk
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 4.8 % cashback z každého nákupu!

Market24.sk je e-shop pro děti, ale i pro celou rodinu.

Na www.market24.sk si vyberete kočárek i autosedačku, tříkolku, odrážedlo i kolo, talířek na krmení i hračku, jednoduše v tomto obchodě naleznete zboží pro děti od narození, těhotné i kojící matky, ale i zboží pr starší děti.

Market24.sk stále přináší novinky v podobě nových skupin zboží. Nyní tak v nabídce naleznete zboží pro domácnost a rodinu, sportovní potřeby, zboží pro zdraví a krásu celé rodiny, knihy a CD. V nabídce je pak více než 45 000 produktů, přičemž je stále rozšiřována a aktualizována.
Při nákupu nad 129 € získáte dopravu zdarma. Na prodejně v Bratislavě je pak možný osobní odběr.

Nakupujte chytře a ušetřete s Plnou Peněženkou při Vašem nákupu na Market24.sk!

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google