LaVita

Získejte zpět z Vašeho nákupu

To nejlepší z přírody - koncentrát Vitálních látek LaVita!

Obchod je dočasně pozastaven. Děkujeme za pochopení.

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 0 % cashback z každého nákupu!

Jedinečná kombinace více než 70 přírodních surovin!
LaVita je jedinečná kombinace 70 pečlivě vybraných a perfektně sladěných přírodních surovin. Základ koncentrátu tvoří ovoce, zelenina, byliny a rostlinné oleje doplněné o další komplexní přírodní produkty. Velmi důležitá je úplná vyzrálost všech surovin, protože velká část vitálních látek v rostlinách vzniká až v konečné fázi jejich zrání.

Dávkování všech těchto pro zdraví důležitých látek vychází z poznatků a doporučení třech věděckých a terapeutických oborů: ortomolekulární medicíny, nutriční vědy a bylinného léčitelství.
Pouze díky kombinaci vysoce kvalitních surovin a zohlednění mnoha vědeckých poznatků se mohlo podařit vyrobit tento jedinečný přírodní produkt. LaVita je koncentrát, který obsahuje nejen všechny důležité vitaminy, minerály a stopové prvky v optimálním dávkování, ale přináší i nesčetné množství sekundárních rostlinných látek a enzymů, Ω-3 mastné kyseliny nebo třeba vitaminoidy karnitin a koenzym Q10.
Již od svého vzniku před 17 lety byla LaVita mnohokrát testována a vědecky zkoumána. Zatím nejobsáhlejší studie byla provedena pod vedením profesora Mosgoellera z Vídeňské univerzity. Výsledky těchto studií se shodují s v současnosti již více než 6.000 hodnoceními od nadšených zákazníků, stejně tak jako od expertů. Znovu a znovu se v nich objevuje popis pozitivních účinků LaVity na imunitní systém, proti únavě, na psychiku, koncentraci nebo na kůži, vlasy a nehty.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat