Krytoo.cz

Kryty, pouzdra, obaly a taky rozmanité příslušenství pro mobily, tablety a macbooky pořídíte na Krytoo.cz. Specializovaný e-shop nabídku svých produktů neustále rozšiřuje. Podívejte se a vyberte si.

Získejte 6 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 6 % místo běžných 6 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Krytoo.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Krytoo.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 6 % cashback z každého nákupu!

Sháníte pouzdro na mobil nebo iPad? Potřebujete příslušenství pro své mobilní zařízení? Zajděte si na Krytoo.cz – specializovaný e-shop, který si s vaším mobilem, tabletem i macbookem rozumí. Většina krytů se vyrábí v Česku přímo na míru. Krytoo.cz proto nabídku svých produktů neustále rozšiřuje.

Pouzdra, kryty, obaly

V nabídce Krytoo.cz najdete obaly a kryty na mobilní telefony běžně používané v České republice. Pořídíte tu pouzdro na iPad i macbook, k dispozici máte i pestrou nabídku stojanů, řemínků a pásků pro své Apple Watch.

Příslušenství pro mobilní zařízení

Externí baterie, kabely a nabíječky, ochranné folie, tvrzená skla, držáky a stojany, sluchátka a reproduktory, sportovní pouzdra a třeba i kapacitní rukavice – Krytoo.cz myslí na všechno, co můžete pro svůj mobil nebo tablet potřebovat.

Proč nakupovat na Krytoo.cz?

Kromě odměny za každý nákup a pestré nabídky produktů od českých i zahraničních výrobců vám e-shop nabízí i další výhody. Od 600 Kč máte dopravu zdarma, svou zásilku si také můžete vyzvednout v některém z více než 600 výdejních míst po celé ČR. Za nevyhovující produkt vám e-shop zdarma vrátí peníze nebo jej vymění za jiný, a to bez udání důvodu.Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google