Krytoo.cz

Kryty, pouzdra, obaly a taky rozmanité příslušenství pro mobily, tablety a macbooky pořídíte na Krytoo.cz. Specializovaný e-shop nabídku svých produktů neustále rozšiřuje. Podívejte se a vyberte si.

Získejte 6 % zpět z Vašeho nákupu

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 651 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Krytoo.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Krytoo.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám zpět 6 % cashback z každého nákupu!

Sháníte pouzdro na mobil nebo iPad? Potřebujete příslušenství pro své mobilní zařízení? Zajděte si na Krytoo.cz – specializovaný e-shop, který si s vaším mobilem, tabletem i macbookem rozumí. Většina krytů se vyrábí v Česku přímo na míru. Krytoo.cz proto nabídku svých produktů neustále rozšiřuje.

Pouzdra, kryty, obaly

V nabídce Krytoo.cz najdete obaly a kryty na mobilní telefony běžně používané v České republice. Pořídíte tu pouzdro na iPad i macbook, k dispozici máte i pestrou nabídku stojanů, řemínků a pásků pro své Apple Watch.

Příslušenství pro mobilní zařízení

Externí baterie, kabely a nabíječky, ochranné folie, tvrzená skla, držáky a stojany, sluchátka a reproduktory, sportovní pouzdra a třeba i kapacitní rukavice – Krytoo.cz myslí na všechno, co můžete pro svůj mobil nebo tablet potřebovat.

Proč nakupovat na Krytoo.cz?

Kromě odměny za každý nákup a pestré nabídky produktů od českých i zahraničních výrobců vám e-shop nabízí i další výhody. Od 600 Kč máte dopravu zdarma, svou zásilku si také můžete vyzvednout v některém z více než 600 výdejních míst po celé ČR. Za nevyhovující produkt vám e-shop zdarma vrátí peníze nebo jej vymění za jiný, a to bez udání důvodu.Podmínky nákupu s Cashbackem pro Krytoo.cz si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat