E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Krmení.cz - to nejlepší pro vaše mazlíčky

Rozmazlujte své mazlíčky dle libosti. Na Krmeni.cz nakoupíte kvalitní krmivo pro psy, kočky, morčata, křečky a další zvířata. K tomu pořídíte i spoustu doplňků, jako jsou pelíšky, hračky, kosmetika a mnoho dalších pomůcek pro péči o své zvířecí miláčky. Váš mazlíček bude vrnět blahem.

Obchod je dočasně pozastaven.

Nabídka již sice není aktuální, ale můžete vyzkoušet podobný obchod ČasKrmení.cz .

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 909 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Krmení.cz

V internetovém obchodě Krmeni.cz se snadno zorientujete, má přehlednou nabídku, výhodné ceny granulí a dalšího krmení a malá i velká balení. Podle nadprůměrného hodnocení na Heuréce nákupem zde rozhodně neprohloupíte. Zákazníci si pochvalují zejména rychlost, spolehlivost a kvalitu.

Věrnost se vyplácí

Jako registrovaní uživatelé získáváte za své nákupy body, za které si pak v sekci VĚRNOSTNÍ PROGRAM můžete vesele vybírat dárky. S těmito dárky máte dopravu ZDARMA s hodnotou nákupu od 649 Kč.

Najdete tu další příjemnou vychytávku. Potřebujete-li rychle vyřešit nějaký zdravotní problém svého mazlíčka, tak neváhejte položit dotaz ve veterinární poradně e-shopu.

S jakými kategoriemi se setkám na e-shopu Krmeni.cz?

Na Krmeni.cz se setkáte s velmi širokou a přehledně řazenou nabídkou krmiva různých značek a velikostí a také rozmanitého příslušenství podle druhů zvířat, konkrétně tu najdete kategorie:

  • Psi - jako snad nejoblíbenější mazlíčci tu mají nejobsažnejší sekci. Abyste se při velkém výběru krmiva neztratili, můžete použít filtr, kde si jednoduše zaškrtnete věk, velikost pejska, druh masa, který preferujete, zda nemá předepsanou dietu, nebo vidíte, že přibral víc, než by se slušelo, a navíc je to trochu lenoch a vy chcete, aby aspoň kapku zhubnul. Kromě tradičních granulí pro psy tu najdete třeba konzervy, salámy, paštiky, mléka pro štěňata, vitamíny, kosmetiku a další vybavení jako hřebeny, vodítka, misky, hračky, boudy a mnohé další.
  • Kočky - máte koťátko nebo už starší kočičku? U nohou vám spokojeně přede siamská nebo třeba britská krátkosrstá kočka? Výběr krmiva pro kočky můžete detailně filtrovat i podle věku a plemena. Přehledně členěné do skupin tu najdete kupříkladu konzervy, kapsy, paštiky, vitamíny, kosmetiku, také misky, škrabadla, pelíšky, hračky a mnoho dalšího užitečného příslušenství, které nesmí doma chybět.
  • Hlodavci - u krmení můžete ve filtru následně zvolit, jestli vlastníte morče, králíka, činčilu, křečka, myš či potkana, nebo třeba osmáka degu. Kromě toho můžete vybírat z různorodého příslušenství, jako třeba koupacího písku, pelíšků, tyčinek, vitamínů, postrojů, přenosných krabic, hraček a podobně.
  • Ptáci - dobroty hlavně pro ty chované v interiérech - andulky, papoušci, kanárci apod., nasytit ale můžete i venkovní ptactvo, pro které je tu speciální sekce. A kromě krmiva tu najdete například vitamíny, tyčinky, hračky a jiné příslušenství.
  • Ryby - krmení nejen pro akvarijní rybičky, ale také pro zahradní jezírka či sportovní rybolov. Kromě toho také potřebné příslušenství. 
  • Tera - je libo sušeného moučného červa nebo cvrčka? Tak i takové libůstky tu najdete. Krmení pro hady, želvy a jiné druhy terarijních zvířat, taktéž vitamíny, doplňky stravy, podestýlky, misky a další nezbytná technika pro chod terárií.
  • Hospodářská zvířata - e-shop Krmeni.cz vám nabízí i krmivo pro drůbež, koně, ovce, kozy, skot a prasata.
  • Fretky - jsou méně obvyklá domácí zvířátka, ale i pro ty zde vyberete granule, kosmetiku, vitamíny nebo nějaké pamlsky.

Jak při nákupu ušetřit?

Samozřejmě nákupem s cashbackem přes proklik na e-shop Krmeni.cz přes Plnou Peněženku. Z nákupu získáte  nazpět.

Nenechte si také ujít žádnou výhodnou koupi z kategorie AKCE A SLEVY.

Nevybrali jste si z nabídky na Krmeni.cz?

Nevadí. Vybrat krmivo si u nás v Plné Peněžence můžete v obchodech ze sekce Sport, hobby a zábava, konkrétně v kategorii Zvířata. Alternativ není málo, například v e-shopu Zoohit.cz nebo e-shopu se sítí poboček PetCenter.cz. No a když nevíte coby, najdete to v… na Aliexpress.com.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat