2 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

KOSMAS - knihy do každé domácnosti

V knihkupectví Kosmas najdete kompletní produkci malých i velkých českých nakladatelství, vybrané zahraniční knihy a anglickou beletrii. Vedle tištěných knih tady najdete i velký výběr e-knih.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 909 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o KOSMAS

Kosmas.cz - pronikněte do světa knihomolů

V dnešní uspěchané době je čtení knih koníčkem, který upadá. Upadá zejména mezi mladými lidmi. Je to škoda. Se čtením knih se probouzí představivost, rozšiřuje slovní zásoba a kniha je příjemným relaxem. Jestliže jste si dali předsevzetí, že začnete více číst, nebo už ke knihomolům patříte, zavítejte na Kosmas.cz.

Kosmas ve zkratce

Internetové knihkupectví Kosmas není jen e-shopem. Pokud si knihy před nákupem raději osaháte a maličko prolistujete, navštivte jednu z 28 kamenných prodejen. V nabídce je více než 50 tisíc titulů od českých i zahraničních spisovatelů. Od oddechových románů po severské kriminálky. Knihu si tedy vybere i ten nejnáročnější čtenář. Kromě běžných knih tu pořídíte i e-knihy a audioknihy.

Výhody pro čtenáře

Knihkupectví Kosmas má pro své věrné čtenáře připraveny výhody, díky kterým mohou získat slevy nebo jiné odměny.

 • Věrnostní program Členem programu se stanete jednoduše. Stačí se zaregistrovat. Za registraci získáte 50 bodů. Body dále sbíráte za recenze, které udělíte přečteným knihám. Po nasbírání 3 000 bodů obdržíte slevovou poukázku ve výši 100 Kč.
 • Klub Kosmas Věrnostní kartu klubu Kosmas získáte už při nákupu nad 300 Kč. S kartou dostanete automaticky 5% slevu na nezlevněné knihy. Po nasbírání určitého počtu bodů se sleva zvyšuje.

Doprava a platba

Vůně knih je nejoblíbenější vůní knižních maniaků. Nemůžete se dočkat až ji ucítíte a začtete se do nové knihy? Máme pro vás dobrou zprávu. Kosmas všechny objednávky posílá do jednoho dne. Svůj literární balíček zaplatíte kartou, převodem nebo hotově při převzetí. Jaké jsou možnosti dopravy?

 • Osobní odběr v knihkupectví - dopravu neplatíte. Zaplatíte pouze manipulační poplatek ve výši 20 Kč.

 • Česká pošta - při platbě předem za tento způsob dopravy 65 Kč, objednávka na dobírku vás vyjde na 95 Kč.
 • PPL - poplatek za dopravu je zde stejný jako u České pošty.
 • Zásilkovna - síť Zásilkoven je široce rozvětvená. Za dopravu na odběrné místo zaplatíte 37 Kč.

Knižní inspirace

Je spousta knih a tvůrců, které bychom vám rádi doporučili. Věříme ale, že budete radši, když si web sami projdete a najdete knížku přesně podle preferencí. Pokud byste ale přeci jen rádi krapet inspirace na spisovatele, tady je.

 • Dan Brown - jeho nejznámějším dílem je bezesporu Šifra mistra Leonarda. Pokud vám styl psaní tohoto pána vyhovuje, přečtěte si jeho knihu Počátek.

 • Margaret Atwood - máte rádi seriál Příběh služebnice? A věděli jste, že autorkou knižní předlohy je tato dáma? Minulý rok vyšlo 2. vydání. Zkuste porovnat knihu se seriálem.
 • Alena Morštajnová - pokud máte raději české umělce, doporučujeme bestseller loňského roku. Kniha se jmenuje Hana a o zajímavé počtení budete mít postaráno.

Navybrali jste si na tomto e-shopu?

Knihkupectví Kosmas nemá v nabídce vaši vytouženou knížku? Zkuste navštívit KnihyDobrovský.cz, kde kromě literatury pořídíte i společenské hry nebo malé dárky pro své blízké.

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  2 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat