1,5 až 10 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Knihydobrovsky.cz - dobré knihy za dobré ceny

Portál KnihyDobrovský.cz je rodinné knihkupectví, které se od roku 1990 rozrostlo od jednoho stolku s knihami na síť prodejen po celé republice. Podívejte se do tohoto obchodu s knihami, určitě zde najdete své favority. Zkuste také nabídku akčních knih s cahbackem až 10 %.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 910 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Knihydobrovsky.cz

Knihkupectví Dobrovský má zajímavou historii. Jeho začátky na trhu v roce 1990 byly poněkud skromné - působilo na pražském Pankráci u rozloženého stolku. Postupem času se rozrostlo na silnou rodinnou firmu s desítkami prodejen po celé ČR.

Knihy Dobrovský, ráj pro milovníky knih

V nabídce je toho opravdu hodně. Hlavní roli tu samozřejmě hrají knížky, k dispozici je aktuálně víc než 100 000 knižních titulů. Co vše zde můžete najít?

 • Knihy - jsou věrným společníkem každého z nás, protože se dají vzít naprosto všude. Velkou výhodou je, že je můžete číst v zimě i v létě, u moře i na horách, ve vlaku i v tramvaji. Radost udělají vám i vašim známým, jsou totiž také dokonalým dárkem k narozeninám i Vánocům.
 • Hry - deskové hry si můžete oblíbit i vy! Najdete zde hry, které můžete hrát sami, ale vyberete i deskovky pro vaše děti nebo kamarády. Dají se využít při večerním posezením s přáteli, dají se vzít na pláž pro zkrácení času. Zkrátka, kdo si hraje, nezlobí.
 • Filmy - hledáte svůj oblíbený snímek a chcete si ho koupit na DVD? Není problém! KnihyDobrovský.cz nabízí široký výběr filmů akčních i romantických, animovaných i katastrofických.
 • Papírnictví - jak kamenné pobočky tohoto knihkupectví, tak to internetové prodává papírenské potřeby. Hledáte školní potřeby, zápisníky, kalkulačky, nebo třeba výzdobu na narozeninovou oslavu? Pak zavítejte do této kategorie.
 • Kalendáře - máte rádi organizaci svého času? Pak vám na nový rok nesmí chybět kalendář jak na zeď, tak na stůl a do kabelky nebo batohu. S kalendářem od KnihyDobrovský.cz už nikdy nic nezmeškáte!
 • Dárky - hledáte ten vhodný dárek pro kamaráda, kolegyni nebo sourozence a nevíte si rady? Pak se můžete nechat inspirovat a vybrat si v této kategorii!
 • Knižní DOBRO.BLEŠÁK – to jsou výprodejové tituly, tedy knihy za skvělou cenu. DOBRO.BLEŠÁK můžete omrknout přímo zde.

Jak ušetřit na Knihydobrovsky.cz?

Proklikněte se skrze naše stránky Knihydobrovsky.cz, nakupte zde a nechte si na váš bankovní účet zaslat zpět cashback ve výši až 10 % zpět z nákupu z celého nákupu.

Nevybrali jste si na Knihydobrovsky.cz?

Podívejte se na nabídku dalších obchodů s knihami na Plné Peněžence jako ráj knihomolů Kosmas.cz, e-shop nejznámějšího českého nakladatelství Albatosmedia.cz nebo specialisty na audioknihy Audiotéka.cz.

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  až 10 %
 • Mimořádná odměna na všechny knihy a e-knihy z nakl. značek: Drobek, Edice Knihy Omega, Fobos, King Cool, Kontrast, Kontrast Vintage, Pangea, REBO, Sin, Vendeta, Via
  10 %
 • Běžné tituly
  1,5 %

Jaké knihy můžu mít s cashbackem?

Plná Peněženka na svých stránkách představuje knihy v akci s cashbackem. Knih je opravdu hodně, uvádíme zde malou ochutnávku:

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat