5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

KAZDA.cz - výjimečné knihy o životě i přírodě

Brněnské nakladatelství a e-shop s knihami a CD KAZDA.cz spolu provozují mladí manželé Kazdovi, kteří spolu za pět let vydali už několik desítek knih. Cílem jejich knih je přinášet do života radost, povzbuzení a kulturní obohacení. Jsou praktické, založené na zkušenostech, vedou k zamyšlení o životě. Jak sami majitelé říkají, chtějí vydávat knížky srdcem a vydávat takové tituly, o kterých jsou sami přesvědčeni.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 908 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o KAZDA.cz

Domov spisovatele Petera Wohllebena

Nakladatelství Kazda se proslavilo zejména populárními knihami německého lesníka Petera Wohllebena jako Tajný život stromů, Moudrost lesa, Citový život zvířat a další. Celkem od tohoto úspěšného autora vydali už přes 10 titulů, a to včetně knih pro děti. V souboji o vydávání Wohllebenových knih uspěli v konkurenci největších českých nakladatelství.

Jaké kategorie KAZDA.cz nabízí?

 • Dům, byt a zahrada - knihy na KAZDA.cz vám poradí, jak zušlechtit vaše bydlení či zahradu, jak mít víc ekologickou domácnost nebo co uvařit.

 • Pro děti a mládež - kromě knížek Petera Wohllebena najdete na KAZDA.cz pro nejmenší čtenáře také výjimečné pohádky, vyprávění o vílách nebo tipy na tvoření s dětmi.

 • Zdraví a životní styl - pro zlepšení zdraví nebo získání tipů na cvičení jsou ideální knihy na KAZDA.cz.

 • Živá příroda - zvířata, přírodní živly, vztah člověka s planetou, to jsou témata některých knížek na KAZDA.cz. Například Margot Ruis vás seznámí s neviditelnými Bytostmi přírody a Jennifer Ackerman vám řekne něco o Genialitě ptáků.

 • Cestování - německý cestovatelský novinář Stephan Orth ve svých cestopisech po Rusku a Íránu projíždí celou zemí, diskutuje s místními lidmi a během toho všeho přespává zadarmo pomocí služby couchsurfing a zadarmo.

 • Další krásná literatura - titulky, které se na KAZDA.cz jinam nevešly, což ale vůbec nesnižuje jejich hodnotu. Třeba pilot Michael Quetting ve své knize Husí táta vypráví o svém přátelství s těmito opeřenci.

 • CD a DVD - pro odpočinek očí od čtení jsou ideální audioknihy a další různé nahrávky. KAZDA.cz nabízí například již zmíněný Tajný život stromů, knihu o souvislostech mezi člověkem a jemu neviditelným světem Ve světle Pravdy či písně od Margot Ruis. Z filmů na KAZDA.cz pořídíte kupříkladu dokument Margot Ruis Bytosti přírody.

Jak ušetřit na KAZDA.cz?

Nejenže knižní nakladatelství a e-shop KAZDA.cz nabízí obohacující knihy za skvělé ceny, ale můžete ušetřit ještě víc díky službě cashback v Plné Peněžence. Přejděte z naší webové stránky přímo do obchodu KAZDA.cz a nechte si na váš bankovní účet zaslat 3,5 % z částky celého nákupu. 

Doprava

Obchod a nakladatelství KAZDA.cz nabízí několik způsobů doručení zboží. Při nákupu nad 799 Kč je doprava úplně ZDARMA.

 • Česká pošta - Česká pošta vám vaše nové knížky doručí kamkoliv po České republice za 79 Kč.

 • Uloženka a Zásilkovna - využijte síť stovek výdejních míst služeb Uloženka a Zásilkovna a nechte si balík doručit tam, kam se vám to nejvíc hodí. V obou případech je cena 59 Kč.

 • Kurýři DPD a Intime - kurýrní služby DPD a Intime vám vyjdou maximálně vstříc a zboží rychle dovezou. Cena obou služeb je 99 Kč.

 • Slovensko - potřebujete knihy doručit na Slovensko? I to je možné, můžete si zvolit poštu, nebo kurýra. Obě služby stojí 199 Kč.

Platba

 • Bankovní převod - převeďte bezpečně peníze přes vaše internetové bankovnictví na účet obchodu KAZDA.cz.

 • ComGate - pro okamžitou platbu zvolte platební bránu ComGate, kde můžete platit kartou online platbou. Akceptovány jsou nejrozšířenější typy karet.

 • Dobírka - platbu dobírkou vyberte, pokud chcete zaplatit až při převzetí platby od kurýra, na poště nebo na výdejním místě. Za tuto platbu se připlácí 30 Kč.

Nevybrali jste si na KAZDA.cz?

Podívejte se na nabídku dalších obchodů z kategorie "Knihy a hudba" na Plné Peněžence jako například knihkupectví s 23 prodejnami po ČR KnihyDobrovský.cz, obchod se 14 000 eKnihami eBux.cz a knihkupectví KOSMAS, které má 28 prodejen a 50 000 českých a zahraničních knih.

 

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat