Právě zde nakupuje 35 uživatelů

Kasa.cz

Kasa.cz  - Vše od elektroniky přes domácnost po kosmetiku, nejlepší nákupy na internetu!

Získejte 0,15 až 4 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 4 % místo běžných 4 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Kasa.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Kasa.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

19600+ nákupů
10000+ uživatelů vyzkoušelo
34 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
64 dnů průměrná doba schválení

Nabídka obchodu Kasa.cz

Peníze zpět z nákupu
4 %
Přejít do obchodu
Produkty značky Olpran
4 %
Přejít do obchodu
Produkty značky Eta, Hyundai, Gallet, Ecovacs, Goddess, Gogen, Valera
3.5 %
Přejít do obchodu
Oblečení
3 %
Přejít do obchodu
Dílna, domácnost, zahrada, chovatelské potřeby, sport, outdoor, značka Rojaplast
2.5 %
Přejít do obchodu
Zábava, produkty značky JVC
2 %
Přejít do obchodu
Malé spotřebiče, vestavné spotřebiče, hračky, Lego, školní potřeby, značky Electrolux, Whirlpool, Bosch, příslušenství
1.5 %
Přejít do obchodu
Velké spotřebiče, péče o dítě, parfémy, kosmetika, dárkové kupóny, hodinky, šperky
1 %
Přejít do obchodu
Foto, mobily, GPS, TV, video, audio
0.5 %
Přejít do obchodu
Notebooky, PC, tablety a příslušenství
0.15 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme vám zpět až 4 % cashback za každý nákup na Kasa.cz!
 
Kasa.cz patří mezi největší české e-shopy. Naleznete zde především elektroniku, potřeby do domácnosti, kosmetiku, ale i hudbu a filmy. Při nákupu na Kasa.cz můžete využít i nadstardantní služby jako rozšířené pojištění nebo nákup na splátky.

Na e-shopu Kasa se dobře nakupuje mužům i ženám, samozřejmě nechybí ani potřeby pro péči o dítě. Co vše zde seženete? Sortiment je přehledně rozdělen do několika kategorií. Velké spotřebiče, to jsou chladničky, pračky, sporáky, trouby, sušičky i mikrovlnné trouby. Malé spotřebiče zahrnují pomocníky do kuchyně, vysavače a pomocníky pro osobní péči, jako fény a holicí strojky. K hlavnímu sortimentu Kasa.cz patří elektronika, především televize, notebooky, tablety a mobilní telefony, zakoupíte zde však i kvalitní fotoaparáty a veškeré příslušenství, které k focení potřebujete. Pokud vlastníte zahradu, tak si určitě prohlídněte sekci pro dílnu a zahradu, kde objevíte nářadí, sekačky, traktory, zahradní domky, skleníky i potřeby pro grilování za výhodné ceny. Pokud se přemístíme ze zahrady do bytu, tak se vám jistě budou hodit potřeby pro domácnost, které zahrnují vše do kuchyně. Zde je možné vybrat i úklidové pomocníky. Velkou kategorií jsou i věci pro děti, konkrétně hračky, pomůcky do školy a vše pro péči o malé děti. I chovatelské potřeby zde mají své nezastupitelné místo, na výběr je z potřeb pro psy, kočky, hlodavce i ptáky. Zvlášť granule pro psy jsou velice vyhledávaným zbožím. To však ještě není vše. Na Kasa.cz rovněž seženete i parfémy, kosmetiku a hodinky a to jak pro muže, tak i ženy. Poslední skupinou zboží jsou sportovní a outdoor potřeby pro všechny druhy aktivit, zábavy a sportovních odvětví.

Kasa.cz - internetový obchod patří k nejpopulárnějším u nás, a to díky výhodným cenám i všestrannému sortimentu. Spolehnout se můžete na rychlé dodání a určitě oceníte i možnost osobního odběru zboží zdarma na jedné z mnoha poboček v České republice. Další variantou je doprava některou z nabízených přepravních společností. Využít lze rozšířenou záruku i vrácení výrobku do 14 dnů. Pokud nakoupíte zboží nad 2 000 Kč, můžete se navíc těšit na dopravu zdarma.

Podmínky

Zobrazit více

Výše odměny závisí na kategorii, do které zakoupené zboží spadá. V případě, kdy je možné některé zboží ze sortimentu považovat za patřící do více možných kategorií, rozhoduje o kategorii a tím i výši odměny vždy obchod Kasa.cz. Přehled kategorií naleznete níže.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google