Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 607 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě InStylio.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web InStylio.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme vám zpět 4 % cashback z každého nákupu!

Instylio.cz je internetový obchod se stylovou módou pro ženy, muže i děti, který má ambice stát se nejlepším internetovým obchodem jak v Evropě, tak i ve světě. Už dnes se tento kvalitní obchod může pochlubit sortimentem, který přesahuje více jak 6 000 položek v kategoriích - obuv, oblečení, spodní prádlo a výprodej. V nabídce najdete jak sportovní oblečení, tak i elegantní módu a oblečení pro běžné nošení. Při nákupu na Instylio.cz máte 100% jistotu, že zakoupíte pouze originální zboží pocházející od nejlepších a nejznámějších světových výrobců jako jsou Nike, Adidas, Puma, Reebok, Lacoste, Converse, Calvin Klein, Pepe Jeans, Wrangler, Vans, Rip Curl a mnoho dalších.
Instylio je spolehlivá firma, které záleží na spokojenosti svých zákazníků a garantuje ji tak vrácením peněz do 30 dnů bez udání důvodu.

Registrací do jejich klubu získáte exkluzivní limitované nabídky. Pří využívání jejich programu navíc obdržíte přístup ke klubovým speciálním cenám a dalším výhodným nabídkám a slevám.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Vrátíme Vám až 25 % peněz zpět z ceny nákupu

  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 607 zapojených obchodů
  • 413 031 spokojených uživatelů
  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 607 zapojených obchodů
  • 413 031 spokojených uživatelů
Booking
AliExpress
Hypoteční banka
Mall
Zoot
Kasa