až 1,75 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

inSPORTline

Sortiment obchodu inSPORTline.cz zahrnuje vše pro sport, fitness a volný čas - posilovací stroje, rotopedy, cyklotrenažery, eliptické trenažery, bežecké pásy, veslovací trenažéry a mnoho dalšího.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 909 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o inSPORTline

O inSPORTline.cz

Nakupujte přímo u výrobce fitness produktů! Tento český výrobce provozuje jak e-shop, tak i síť kamenných prodejen. Dodává veškeré fitness vybavení, sportovní zboží, produkty pro volný čas a motorkářské doplňky. Společnost působí v České republice již od roku 1995. Vybudovala také evropskou distribuční síť - mezi významné partnery patří například Polsko, Maďarsko, Rumunsko nebo Německo.

Vlastní značka inSPORTline se specializuje na výrobu fitness vybavení (např. běžecké pásy, rotopedy, trenažéry) a na posilovací doplňky, cyklistická kola, oblečení a další vybavení pro sport a outdoor.

Co vše zde najdete?

Sekce a kategorie

Na e-shopu je sortiment rozdělen do několika kategorií - Fitness, Sport, Oblečení, Moto, a poslední speciální, Výprodej. Po rozkliknutí každé sekce se zobrazí další podkategorie.

Fitness

V kategorii Fitness najdete běžecké pásy, rotopedy, vibromasážní stroje, lyžařské trenažéry a další. Dále věci na posilování, jako jsou činky, hřídele, posilovací lavice, hrazdy a bradla, a různé pomůcky, jako gymnastické míče a žebřiny nebo i bandáže, ortézy, sportovní výživu a doplňky stravy.

Sport

Tady zakoupíte veškeré vybavení pro cyklistiku a zimní sporty - od zimních bruslí přes vyhřívané oděvy po sáně a boby - pomůcky pro stolní tenis, box, bazény a míčové sporty, ale i potřeby pro zdraví a ochranu - například helmy, sportovní brýle, chrániče a bederní pásy.

Oblečení

Seženete zde sportovní obuv i kousky do své skříně pro jakýkoliv sport. A nejen to - dokonce i příslušenství pro rybaření, termoprádlo, myslivecké oblečení, funkční, zeštíhlující nebo klasické volnočasové.

Outdoor a Moto

A pokud nevíte, kde zakoupit houpačku, venkovní trampolíny, čluny a kajaky nebo veškerou campingovou výbavu, mrkněte do Outdooru. V Moto pak najdete sortiment zaměřený na motorkáře, motokola.

Odborná montáž

Web dokonce nabízí objednání odborné montáže ke všem produktům. Provádí ji proškolení servisní specialisti přímo u vás doma. Odborná montáž se rozděluje do skupin podle časové náročnosti a obtížnosti sestavení. Po rozkliknutí jednotlivé skupiny se dozvíte seznam produktů, které za tuto cenu specialisti sestaví.

TOP produkty

Fitness náramek

A k čemu všemu se vlastně hodí? Můžete je spojit se svým telefonem a pomocí GPS pak sledovat uběhnutou vzdálenost, kroky, vyšlapaná patra a další. Náramek také měří tep, počítá spálené kalorie, kontroluje dýchání a monitoruje Váš spánek.

Stále však slouží i jako obyčejné chytré hodinky - vidíte čas, den v týdnu, můžete si zde nastavit stopky i budík. A nevyžaduje žádné zdlouhavé nastavování, jako na každé jiné fitness mobilní aplikaci, kterou si stáhnete do smartphonu - náramek rozpozná sám, jaké sportovní aktivitě se zrovna věnujete! Zkrátka - absolutní must-have pro každého, kdo chce mít své tréninky naprosto pod kontrolou.

Běžecký pás

Koupit si běžecký pás domů? Proč by to vůbec někdo za ty peníze dělal? Nemusíme to ovšem zatracovat tak rychle. Běžecký pás ušetří peníze za posilovnu a můžete ho v pohodlí bytu nebo domu využívat i v horším počasí.

Na inSPORTline si najdete běžecké pásy spousty typů - ty nejlevnější třeba i za 6 000 Kč, nejdražší i za 100 000 Kč. Ale žádný strach - určitě si vyberete. Běžecké pásy koupíte jak bezúdržbové, tak i údržbové. Běžecké plochy mají schopnost přizpůsobení se vašemu běhu nebo mají dokonce funkci hudby, kde si vyberete své oblíbené písničky, aby už běh nikdy nebyl nudný - a taky abyste nemuseli dát nosit po kapsách telefon nebo MP3 - doma to přece není třeba!

Prodejny

Každý by si například oblečení raději nejdříve vyzkoušel nebo stan radši prohlédl, než definitivně zaplatí. Ale žádný strachy - inSPORTline má dohromady v České republice 4 kamenné prodejny - v Praze, Brně a Ostravě.

Jak mohu nákupem sportovního vybavení ušetřit?

Rozhodně s cashbackem od Plné Peněženky. Zpět tak získáte až 1,75 % z nákupu. Stačí, když se prokliknete odkazem na e-shop Insportline.cz z Plné Peněženky a dál vyberete a objednáte tak, jak jste v online prostředí zvyklí.

Nakonec si nevyberu

Nevadí. Nezapomeňte, že na stránkách Plné Peněženky máme další e-shopy nabízející sportovní potřeby a vybavení. Například pořídíte kompletní sportovní vybavení v e-shopu Urban-Sport.cz a oblečení na sport i volný čas s originálními potisky v e-shopu Sportinátor.cz.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    až 1,75 %
  • Kategorie 2. jakost
    0 %
  • Ostatní produkty
    1,75 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat