2,5 až 25 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Hosting Wedos.com - nejoblíbenější webhosting v ČR

WEDOS Internet, a.s. je česká webhostingová společnosti působící na trhu od roku 201 . Provozuje přes 110 000 aktivních webhostingů, což znamená, že poskytuje na svém serveru placený pronájem prostor pro cizí webové stránky. WEDOS nabízí také prodej domén a od roku 2013 je největším registrátorem .cz doménových koncovek v Česku.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 909 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Hosting Wedos.com

Wedos.cz patří mezi neojblíbenější a nejprodávanější poskytovatele prostoru pro vaše webové stránky v České republice. Také se může pyšnit titulem nejrychleji rostoucího registrátora .cz domén v ČR. Nabízí online služby registrátora domén, webhosting, serverhosting, diskové uložiště WEDOS Disk, cloudové datacentrum WEDOS Cloud, cloudové uložiště WEDOS Cloud Disk nebo editor webových stránek WEDOS WebSite.

Nakupujte online služby s největší rychlostí a spolehlivostí

Jejich sdílený hosting NoLimit je od roku 2011 nejprodávanějším webhostingem v ČR, je 100% na SSD discích, podporuje rychlou instalaci open source aplikací (WordPress, Joomla, Drupal a další), má neomezený prostor na disku, neomezené množství přenášených dat, dostupnost 99,99%, neomezený počet subdomén, MySQL databází nebo e-mailových schránek. Všechny hostingové služby jsou zabezpečené ochranou proti DDoS útokům a IDS / IPS ochranou. Můžete se také spolehnout na ten nejmodernější hardware s vysokým výkonem, stabilitou a kvalitou.

V případě nespokojenosti se zakoupeným produktem vám Wedos.cz garantuje vrácení peněz až po dobu 180 dní od zakoupení. WEDOS vlastní dvě moderní datacentra v městě Hluboká nad Vltavou a chystá se výstavba třetího.

Co vše si u Wedos.cz vyberete?

Prohlédněte si všechny nabízené kategorie produktů od Wedos.cz:

 • Webhosting – NoLimit (PHP 7.3, Apache, htaccess, MySQL až 2 GB, až 110 GB pro vaše e-maily), NoLimit Extra (lze se na něj dodatečně přeorientovat z původního NoLimit, pokud vám základní parametry nevyhovují a je třeba něco výkonnějšího).
 • Domény – registrace národních, generických, ale také nových nTLD domén za trvale nejnižší ceny na trhu.
 • Virtuální servery - VPS On (cloudová infrastruktura OpenNebula, možná i migrace serveru v případě technických nebo hardwarových problémů), VPS SSD (privátní virtuální servery s SSD disky s plnou virtualizací, root přístupem a libovolným operačním systémem - VPS SSD Profi, VPS SSD).
 • Dedikované servery – Pro náročné aplikace vyžadující více výkonu než u VPS – značkové rackové servery – HPE ProLiant DL320e, Quanta S910-X31E, Fujitsu RX100.
 • WMS – kombinuje jednoduchost správy sdíleného webhostingu NoLimit s výkonem dedikovaného serveru – vyhrazené CPU, RAM a SSD
 • WEDOS Disk – bezpečné zálohování firemních i osobních dat (zálohování souborů) – WEDOS Disk 30 GB, WEDOS Disk 100 GB, WEDOS Disk 1 TB.
 • WEDOS Cloud – profesionální služba pro náročné zákazníky, kteří hledají zázemí pro vlastní cloudové datacentrum.
 • WEDOS Cloud Disk – revoluční nástroj, který umožňuje více uživatelům najednou v jeden okamžik pracovat v online souboru, sdílet své fotografie, kalendáře, či kontakty na jednom místě, ale také chatovat nebo pořádat videohovory s ostatními – WEDOS CD Free, WEDOS CD Family, WEDOS CD Office.
 • WEDOS OnLine – profesionální služba určená pro monitoring webhostingů, domén a serverů – WEDOS Free, WEDOS Pro, WEDOS Max.
 • WEDOS WebSite – jednoduchý nástroj na tvorbu webových stránek, díky kterému si vytvoříte vlastní web i bez znalostí z programování či webdesignu – WEDOS WebSite Free, WEDOS WebSite Profi, WEDOS WebSite Premium.
 • WEDOS dárky – věrní zákazníci jsou obdarováváni zajímavými dárky – doména zdarma, WEDOS energy drink nebo pánská polokošile a dámské triko.

Ušetřete při nákupu u Wedos.cz

Cashback portál Plná Peněženka vám může nabídnout výhodné vrácení části peněz z ceny vašeho nákupu. Stačí se na stránky Wedos.cz prokliknout z Plné Peněženky a pak si od nás nechat zaslat zpět na účet až 25 % z ceny vašeho nákupu zpět.

Platba

Možností, jak u Wedos.cz zaplatit, je opravdu hodně:

 • Zálohový účet - nejprve si u Wedos.cz nahrajete kredit, ze kterého se vám pak za nákupy budou peníze strhávat
 • Online platební kartou
 • Online bankovní platby
 • Bankovní převod
 • Elektronické peněženky – GoPay, Bitcoin
 • Další – Paysafecard, Google Pay, Apple Pay

Nabídka webhostingu u Wedos.cz vás nezaujala?

Je samozřejmě možné, že produkty od Wedos.cz nebyly přesně to, co jste hledali. Nezahazujte kvůli tomu ale celou Plnou Peněženku! Na našem portálu najdete plno obchodů s podobným sortimentem a budete moci dále využívat našich výhodných cashbacků! Zkuste naši sekci “Služby a ostatní”. Tam najdete třeba obchod suri.cz, který vám vyhledá pojištění a další finanční služby nebo online tržiště služeb Robeeto.com. Nakonec se určitě podívejte na nabídku od AliExpressu.


 

Nabídka obchodu

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat