2,5 až 25 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Hosting Wedos.com - nejoblíbenější webhosting v ČR od roku 2011

Wedos.cz nabízí nejprodávanější hosting v ČR. Provozuje 103 885 aktivních webhostingů, což znamená, že poskytuje na svém serveru placený pronájem prostor pro cizí webové stránky. Ideální je zejména pro hosting stránek, jako jsou WordPress, Joomla nebo e-shopy.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 844 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Hosting Wedos.com

Nakupujte domény s největší rychlostí a spolehlivostí

Wedos.cz patří mezi nejoblíbenější a nejprodávanější poskytovatele prostoru pro vaše webové stránky v České republice. Také se může pyšnit titulem nejrychleji rostoucího registrátora .CZ domén v ČR. Nabízí služby registrace domény, převod domény, hromadnou registraci nebo převod více domén, a dále samozřejmě také webhosting, jako je třeba NoLimit - s nepřetržitou podporou a 100% na SSD. Tento webhosting poskytuje neomezený prostor pro váš web, neomezený přenos dat, neomezený počet databází a subdomén a navíc také podporu HTTP/2 + podporu HTTPS. Velmi jednoduchá je instalace open sourcu - stačí pouhé jedno kliknutí. U Wedos.cz se můžete spolehnout na ten nejmodernější hardware s vysokým výkonem, stabilitou a kvalitou. V případě nespokojenosti se zakoupeným produktem vám Wedos.cz garantuje vrácení peněz až po dobu 180 dní od zakoupení.

Co vše si u Wedos.cz vyberete?

Prohlédněte si všechny nabízené kategorie produktů od Wedos.cz:

 • Webhosting - NoLimit (PHP 7.3, Apache, htaccess, MySQL až 2 GB, až 110 GB pro vaše e-maily), NoLimit Extra (lze se na něj dodatečně přeorientovat z původního NoLimit, pokud vám základní parametry nevyhovují a je třeba něco výkonnějšího).

 • Domény - .cz, .eu, .sk, .pl, .com, .net, .info, .org (registrace domény, převod domény, hromadná registrace nebo převod více domén).

 • Virtuální servery - VPS On (cloudová infrastruktura OpenNebula, možná i migrace serveru v případě technických nebo hardwarových problémů), VPS SSD (privátní virtuální servery s SSD disky s plnou virtualizací, root přístupem a libovolným operačním systémem - VPS SSD Profi, VPS SSD).

 • Wedos disk - řešení pro firemní i osobní data - zálohování souborů - Wedos Disk 30 GB, Wedos Disk 100 GB, Wedos Disk 1 TB.

 • Dedikované servery - značkové rackové servery - HPE ProLiant DL320e, Quanta S910-X31E, Fujitsu RX100.

 • Dárky k produktům Wedos - Wedos Energy drink, dámské tričko Wedos Punk, pánské tričko (polokošile) Wedos.

Ušetřete při nákupu u Wedos.cz

Cashback portál Plná Peněženka vám může nabídnout výhodné vrácení části peněz z ceny vašeho nákupu. Stačí se na stránky Wedos.cz prokliknout z Plné Peněženky a pak si od nás nechat zaslat zpět na účet 4 až 40 % z ceny vašeho nákupu zpět.

Platba

Možností, jak u Wedos.cz zaplatit, je opravdu hodně:

 • Zálohový účet - nejprve si u Wedos.cz nahrajete kredit, ze kterého se vám pak za nákupy budou peníze strhávat

 • Online platební kartou

 • Online bankovní platby

 • Bitcoin

 • Platební brána GoPay

 • Předplacená karta Paysafecard

 • Bankovní převod

Recenze a zkušenosti s produkty a službami Wedos.cz

 • Vývojář webových aplikací Václav Černý hodnotí na serveru Testado.cz hosting Wedos.cz velmi pozitivně a jako jeho klady uvádí neomezený diskový prostor a přenos dat, neomezený multihosting, pokročilé zabezpečení, komplexní zákaznickou administraci, varianty webhostingu zdarma a také časté slevové akce.

,,Společnost Wedos nabízí webhosting, který zaujme především svou cenou v případě zájmu o využití neomezených aliasů. Za nízkou cenu je tak možné v kombinaci s neomezeným diskovým prostorem a průměrným výkonem provozovat libovolný počet webů. Avšak občasné výpadky a potíže s podporou tuto výhodu znatelně narušují. Pozornost si zaslouží i bezplatná varianta, která může v mnoha případech přijít vhod.”

Nabídka webhostingu u Wedos.cz vás nezaujala?

Je samozřejmě možné, že produkty od Wedos.cz nebyly přesně to, co jste hledali. Nezahazujte kvůli tomu ale celou Plnou Peněženku! Na našem portálu najdete plno obchodů s podobným sortimentem a budete moci dále využívat našich výhodných cashbacků! Zkuste naši sekci “Služby a ostatní”. Tam najdete třeba obchod suri.cz, který vám vyhledá pojištění a další finanční služby nebo online tržiště služeb Robeeto.com. Nakonec se určitě podívejte na nabídku od AliExpressu.


 

Nabídka obchodu

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat