GoMobil.cz

GoMobil je mobilní operátor, který dělá svět komunikace dostupnější. Modernější, flexibilnější, levnější a celkově jiný.

Peněžní bonus až 110 Kč zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 110 Kč místo běžných 110 Kč.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě GoMobil.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web GoMobil.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

82 nákupů
79 uživatelů vyzkoušelo
5 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
15 dnů průměrná doba schválení

Nabídka obchodu GoMobil.cz

Celková možná odměna
110
Přejít do obchodu
Odměna za registraci
0
Přejít do obchodu
Odměna za uzavření smlouvy
40
Přejít do obchodu
Odměna za uhrazení dvou faktur
70
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

S GoMobil.cz se nezavazujete na několik let, ale jste bez závazků. Měňte svůj tarif klidně každý měsíc podle svých představ. Vyřešte vše online z pohodlí domova nebo kanceláře. Každý měsíc je jiný. Proč mít tedy stále stejný tarif? Měňte nastavení svého tarifu klidně každý měsíc tak, jak potřebujete.

Podmínky

Zobrazit více

Registrací zákazníka u operátora GoMobil je na přání obchodu připsána jako potvrzení úkonu odměna ve výši 0 Kč. Jakmile uzavřete smlouvu, získáte první část odměny. Jakmile pak úspěšně uhradíte první dvě faktury k uzavřené smlouvě, bude Vám připsána druhá část odměny. V těchto dvou krocích tak získáte celou maximální odměnu.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google