E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

First Class Publishing - cesta, na které osobnostně porostete

Obchod FirstClass.cz je e-shopem na stránkách vydavatelství First Class, které se věnuje osobnostnímu růstu a zastřešuje různé akce, které se tohoto tématu dotýkají. Koupíte si zde poslední knihy od hlavní tváře First Class Petra Casanovy, předplatíte si zde magazín First Class nebo Business Leaders. Jestli máte volné místo na zdi v pokoji a potřebujete trochu utužovat svou vůli, FirstClass.cz pro vás má také motivační plakáty. 

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 910 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o First Class Publishing

,,Dělám to, co říkám, a říkám to, co si myslím. Všechno ostatní je na mě příliš složité.” - Petr Casanova

Pokud souzníte s myšlenkami Petra Casanovy a také si myslíte, že úspěch není cílový bod, ale úspěch je cesta, jistě vás budou stránky s produkty a službami First Class zajímat, a možná se budete chtít připojit ke First Class komunitě. Na e-shopu FirstClass.cz si můžete zakoupit knihy od Petra Casanovy, ale také mnoho dalších knih o osobnostním růstu od jiných autorů. Dále také buď jednotlivá čísla nebo rovnou předplatné časopisů First Class či Business Leaders. K zakoupení jsou tu knihy Petra Casanovy také ve výhodných setech. Podívejte se také na First Class diáře. K mání jsou dárkové poukazy na předplatné magazínů First Class a Business Leaders. Pokud si nevěříte ohledně svého odhodlání v dosahování úspěchu, e-shop pro vás má přichystaných několik motivačních plakátů.

Z čeho všeho je u First Class na výběr?

Prohlédněte si kategorie produktů od First Class:

 • Magazín First Class - mobilní předplatné (kombinované, mobilní, tištěné), jednotlivá čísla, dárkový voucher na roční předplatné. 

 • Magazín Business Leaders - předplatné, jednotlivá čísla, voucher na roční předplatné.

 • Knihy - knihy Petra Casanovy (100 nejkratších cest k Tobě, 250 zákonů lásky, Cítit rozumem, myslet srdcem, Dvanáct srdcí, Protože), knihy o osobním rozvoji (Timothy Ferriss: Čtyřhodinový pracovní týden, Bill Burnett & Dave Evans: Designérem vlastního života, Pavel Ranc: Efektivní koučování, Hans Rosling, Anna Roslingová Rönnlundová, Ola Rosling: Faktomluva, Cal Newport: Hluboká práce, Vladimír John: Jak podnikat bez rizika, P. T. Webb & M. Douglas: Jak se stát disciplinovaným traderem, Michal Prokop, Jiří Adamec: Jak uspět na internetu, Petr Ludwig: Konec prokrastinace, V. John: Krotitel rizik podnikání zasahuje, Simon Sinek: Lídři jedí poslední, David Allen: Mít vše hotovo II, Robert Vlach: Na volné noze, T. Ferriss: Nástroje Titánů, C. Voss & T. Raz: Nikdy nedělej kompromis, S. Sinek: Objevte své proč, P. Thiel & B. Masters: Od nuly k jedničce, V. John: Podnikatelé versus podvodníci), Ze života fotografa (kniha od Petra Jana Juračky sama o sobě nebo Balíček Dvě knihy P. J. Juračky Ze života fotografa + nástěnný kalendář).

 • Výhodné sety - sady 2 nebo 4 knih od Petra Casanovy, balíček 2 knih Petra Jana Juračky + nástěnný kalendář. 

 • Diáře - týdenní diář nedatovaný, týdenní FC diář + 3 vydání Business Leaders 2018.

 • Dárky s produkty ZDARMA - sada knih Petra Casanovy + FC Speciál 2018 + týdenní diář ZDARMA, dárkový poukaz na předplatné FC magazínu + FC Speciál ZDARMA, Týdenní diář + 3 vydání BL 2018 ZDARMA, balíček Dvanáct srdcí + FC Speciál 2018 ZDARMA, balíček Dvanáct srdcí + sborník citátů ZDARMA. 

 • Motivační plakáty - “Je-li někdo natolik silný, že tě srazí k zemi”, “Nepřestávej, když jsi unavený”, “Správný lídr”, “Těžké chvíle”, “Zatni zuby a buď silný”.

Jak při nákupu u FirstClass.cz ušetřit? 

Máte jedinečnou možnost při nákupu u First Class ušetřit díky výhodnému cashbacku od našeho portálu Plná Peněženka. Stačí se na stránky FirstClass.cz prokliknout skrze Plnou Peněženku a získáte zpět 5,25 % z ceny vašeho nákupu.

Doprava

Možné způsoby dopravy jsou v současnosti následující:

 • Česká pošta - Balík Do ruky - do 5 kg cena 89 Kč, nad 5 kg cena 109 Kč.

 • Osobní odběr - v Praze v sídle FirstClass.cz ZDARMA.

 • Česká pošta - standardní balík prioritní Slovensko - do 5 kg 5 €.

 • Zásilkovna Z-Point - odběr na pobočce - platba předem 59 Kč; Slovensko 3,30 €.

Platba

 • Kartou online - ZDARMA

 • Bankovním převodem - ZDARMA

 • Dobírka České pošty - poplatek 39 Kč

 • Dobírka Zásilkovna - 15 Kč / 0,55 €, pouze hotovost

 • Hotově - při osobním odběru, ZDARMA

Recenze a zkušenosti s produkty a službami FirstClass.cz

Zákazníci u obchodu podle serveru Heureka.cz oceňují především rychlost doručení, komunikaci, spolehlivost, balení a ceny:

 • Naty udělila FirstClass.cz 5 hvězdiček:

,,Pro mě nejlepší cesta k objednávce.”

 • Anina byla zase se svojí objednávkou spokojená z jiného důvodu:

,,Nakupovala jsem zde poprvé a chvíli trvalo, než mi knihy došly. Čekalo se na dotisk jedné knihy z celkové sady. Obchod doporučuji všem těm, kteří hledají odpovědi na své otázky. Osobně jsem z nich nadšená. Děkuji.”

 • Petra se také rozhodla pro 5 hvězdiček:

,,Velmi rychlé dodání, perfektně zabaleno proti poškození obsahu. Komunikace na jedničku! Doporučuji!”

Zkusíte se nechat zaujmout jiným obchodem?

Pokud vám nabídka FirstClass.cz tak docela neseděla, můžete určitě cashbacku od Plné Peněženky využít v mnoha jiných obchodech s podobným sortimentem. Zkuste se na našich stránkách podívat do sekce “Knihy a hudba”, kde by vás mohly zaujmout třeba obchody Booktook.cz nebo Albatrosmedia.cz. Nakonec se určitě podívejte na stránky klasického nakladatelství KOSMAS.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat