Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 607 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě FiroTour.cz?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web FiroTour.cz
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

10 nákupů
10 uživatelů vyzkoušelo
868 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
60 dnů průměrná doba schválení

Kupony a akční nabídky od FiroTour.cz

Sleva až 21 %

Využijte při včasné rezervaci 19% slevu pro dospěláka nebo kupte leteckou dovolenou pro dítě za konečné ceny již od 99 Kč, stejně tak získáte parkování u letiště po dobu dovolené zdarma!

Končí 22. 12.
Získat slevu
Zobrazit všechny akce na PlnáPeněženka.cz

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 1.5 % cashback z každého nákupu!

firotour.cz patří již tradičně mezi největší cestovní kanceláře na českém trhu. Působí zde od roku 1990 a neustále sleduje trendy vývoje cestování. Zároveň otvírá českému trhu také nové, dříve nedostupné destinace.

firotour.cz nabízí pobytové, poznávací, lyžařské, letecké, autokarové zájezdy, nechybí ani last minute dovolená. firotour.cz je specialista na destinace Řecko, Portugalsko, Bulharsko, Španělsko, Kypr, Itálie, Chorvatsko a Albánie. Zajišťuje dovolenou u moře mimo jiné v lokalitách Kanárské ostrovy, Istrie, Mallorca, Kréta, Rhodos, Madeira. V zimním období v nabídce najdete lyžování ve francouzských, italských a rakouských Alpách a milovníkům exotické dovolené lze doporučit Mauricius, Keňu, Kubu, Mexiko, Bali, Indie, Kapverdy.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Pro získání odměny ze svého nákupu se prosím nejprve
přihlaste nebo ZDARMA zaregistrujte!

  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 607 zapojených obchodů
  • 413 037 spokojených uživatelů
  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 607 zapojených obchodů
  • 413 037 spokojených uživatelů
Booking
AliExpress
Hypoteční banka
Mall
Zoot
Kasa