Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 614 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Edibles.eu?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Edibles.eu
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme Vám zpět 6 % cashback z každého nákupu!

V obchodě Edibles.eu spoustu zajímavých zpestření pro Vaše dorty, zákusky, perníčky a mnoho dalších výrobků – fantazii se meze nekladou a na tvoření budete mít s nabízenými produkty prostoru spoustu.

Edibles.eu pro Vás připravil pestrou nabídku etiket a dekorací z jedlého papíru, jejichž výrobou se tato rodinná firma zajímá. Věříme, že se Vám nabízené produkty budou líbit a narazíte na spoustu originálních novinek z jedlého papíru a navíc s vanilkovou příchutí.

V obchodě Edibles.eu pro Vás rádi připraví i dekorace na míru s libovolnou dodanou grafikou, anebo podle zadaného tématu. Vyrobit lze dekorace až do velikosti 60 x 40 cm i originální prořezávané oplatky bez potisku, dokonce i v BIO kvalitě.

Aplikace je již na Vás. Dekorace jsou vhodné na dorty, zákusky, ale můžete je vyzkoušet i na vánoční perníčky a cukroví – dají se jednoduše přilepit a napéct, vhodit naspod formy od bábovky, zapíchnout, položit. Na osahání jsme pro Vás připraven testovací balíček za opravdu symbolickou cenu, ve kterém naleznete mix produktů na vyzkoušení.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google