E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Edibles.eu - jedlé dekorace a potřeby na pečení

Obchod Edibles.eu je spásou pro mnohá pekařství a cukrářství. Nabízí totiž zákazníkům dekorace a etikety z jedlého papíru, které mají široké využití a dlouhou trvanlivost. Velký výběr z obrázků na dorty, jedlých hoblinek, jedlých inkoustů nebo reklamních perníčků je u Edibles.eu zaručen. Tak originální zpestření vašeho dortu zkrátka jinde nenajdete.

E-shop aktuálně cashback nenabízí. Pracujeme na opětovném spuštění.

Nabídka již sice není aktuální, ale můžete vyzkoušet podobný obchod Hospodyňkám.cz .

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 758 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Edibles.eu

Jedlý tisk pro potřeby velkých i malých

Rodinná firma Edibles.eu se zabývá výrobou jedlé papírů, který bude zajímavých zpestřením pro vaše dorty, zákusky či perníčky. Aplikace dekorací od Edibles.eu je velmi snadná, stačí je do pečiva jednoduše zapíchnout, položit nebo přilepit a napéct. V nabídce je také možnost profesionálního tisku fotografie na jedlý papír. Obchod má pro váhavé zákazníky připravenou pozornost ve formě testovacího balíčku, který si zakoupíte za opravdu symbolickou cenu a obsahuje mix produktů Edibles.eu na vyzkoušení. Menší výrobci si oblíbí nabízená balení s méně kusy a výrobci s větším objemem produkce zase mohou využít pěkné množstevní ceny. Jedlý papír je tu opravdu mnoha typů - od běžného neochuceného až po sladký fondánový. Jedlé inkousty a kazety jsou určené pro tiskárny Canon. Minimální cena objednávky je stanovená na 1 500 Kč. Objednávky zboží, které přesáhnou hodnotu 3 000 Kč (kromě produktu reklamní perníčky), jsou pak doručovány ZDARMA. 

Jaké zázračné potisky a dekorace na vás tedy čekají?

 • Jedlý papír a inkousty - jedlý papír, jedlé inkousty, cartridge s jedlým inkoustem.

 • Perníčky - jedlé perníčky (vánoční perníčky, valentýnské perníčky).

 • Jedlé dekorace - obrázek dekorací, kartičky, jedlé hoblinky, obvodové dekorace, pásky, textury. Témata dekorací: textové, symboly, vtipné, strašidelné, svatební & zamilované, narozeniny & jmeniny, zájmy & záliby, auto & moto, květiny & příroda, zvířata, pro děti, hudba, sport, pohádky, nejprodávanější, fantasy. 

 • Sezonní dekorace - Den Země, Pálení čarodějnic, První máj, Den matek, Den dětí, Den otců, MS v hokeji, 1. školní den, Vinobraní, Dožínky, Světový den chleba, Zimní olympijské hry, Valentýn, MDŽ, Velikonoce, Zimní - sváteční, Halloween.

 • Obaly - sáčky, krabice.

 • PERNICs - reklamní perníčky - vyrobené z nejkvalitnějších surovin a medu z podhůří Beskyd. 

S námi ušetříte!

Cashbackový portál Plná Peněženka nabízí pro zákazníky velmi výhodné cashbacky. Stačí se na stránky e-shopu prokliknout z Plné Peněženky a v případě obchodu Edibles.eu získáte zpátky 6 % z ceny vašeho nákupu. 

Doprava

Dopravu objednávek od Edibles.eu zajišťuje v České republice i Slovenské republice dopravce PPL. Jako poplatek si účtuje v ČR 104 Kč a doručí balík na adresu. Na Slovensku doprava stojí 6 €. ZDARMA je v ČR doprava objednávek nad 3 000 Kč a na Slovensko nad 4 000 Kč. Výjimkou jsou reklamní perníčky, kterých se doprava zdarma netýká. 

Platba

 • Dobírka - při doručení kurýrem v ČR za poplatek 42 Kč a na Slovensku za 3,33 €.

 • Bankovní převod - ZDARMA.

 • Online bankovní platba - přes platební bránu GoPay - ZDARMA.

Recenze a zkušenosti s produkty od Edibles.eu

Podle Heureky se opravdu vyplatí u Edibles.eu nakoupit. Zákazníci jsou jen spokojení:

 • Markéta ocenila široký výběr a možnost vlastního tisku:

,,S nákupem u Edibles jsem velice spokojena. Vše dorazilo ve velmi krátké době,ve výborné kvalitě. Navíc mi přibalili malý dárek, který mi udělal velkou radost.”

 • Richiere si také pochvaluje:

,,Zajímavý a originální sortiment.”

 • Petra ohodnotila obchod také 5 hvězdičkami:

,,Výborná komunikace a ochota, rozhodně doporučuji.”

Zkusíte se přesunout s hledáním vhodného sortimentu dál?

Samozřejmě se mohlo stát, že vás produkty od Edibles.eu neoslnily tolik, jak jste očekávali, a možná se zkusíte se svou pohledávkou porozhlédnout ještě jinde. To bude nejsnazší na stránkách Plné Peněženky. V naší sekci “Zdraví a jídlo” vás mohou zaujmout třeba obchody Freshbedýnky.cz, kde najdete jídlo v biokvalitě, nebo obchod s lahodným müsli Mixit.cz. Určitě neprošvihněte zajímavou nabídku od ChefShop.cz.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat