11,25 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Ecoegg.cz - ekologická domácnost je i náš svět

Ecoegg, to je ekologická drogerie do domácnosti. Produkty jsou určeny na šetrné praní a sušení prádla, čištění povrchů bez chemie nebo pro uchování čerstvosti potravin. Podrobnosti čtěte dále v popisu.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 912 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Ecoegg.cz

Ekologická domácnost, díky které nevykrvácí vaše peněženka

Ano, v poměru cena/výkon se to opravdu vyplatí. Vlajkovou lodí značky je ekologický prací prostředek tzv. vejce na praní. Nahrazuje tak běžné chemické prací prostředky z drogerie. Vajíčko stačí vložit do pračky, žádný další prací prášek či gel nepotřebujete. Není nutné přidávat aviváž a radost udělá i maminkám, protože je vhodný pro citlivou pokožku miminek.

S jakými kategoriemi se na Ecoegg.cz setkáte?

Pojďme se rovnou podívat na kategorie produktů:

  • Ecoegg na praní - sekce obsahuje prací vejce, náhradní náplně do vajíček, držák vajíčko, odstraňovač skvrn, tablety na čištění vnitřku pračky. Jak to vlastně funguje? Balení pracího vajíčka obsahuje samotné vajíčko a 2 druhy pelet či perel, chcete-li. Jedny jsou tmavé, to jsou turmalínové pelety, které uvolňují z textilií špínu. Druhé bílé minerální pelety, které mění pH okolního prostředí na zásadité, což přispívá ke změkčení prádla. Peletky se vloží do vajíčka a to se přidá k prádlu do pračky. Společným působením a s přispěním mechanického pohybu vajíčka se tak z prádla odstraňuje nečistota. Je třeba upozornit, že vajíčko není vhodné pro praní na 90 °C. 
  • Ecoegg na sušení prádla - to jsou vajíčka do sušičky prádla, které zkracují dobu sušení prádla a spoří tak peníze za energii. Do vajíčka se vkládají vyměnitelné vonné tyčinky napuštěné éterickými oleji.
  • Ecoegg čistá domácnost - v této kategorii najdete zejména univerzální ekologické čisticí prostředky jednak ve formě pasty z francouzského bílého jílu, jednak v podobě tekutého silně koncentrovaného čističe, z kterého podle výrobce připravíte až 80 lahví prostředku.
  • Ecoegg čerstvé potraviny - díky speciálnímu disku je skladování ovoce a zeleniny mnohem efektivnější. Tento disk absorbuje etylen, který se z ovoce a zeleniny uvolňuje, a který způsobuje rychlé vadnutí. Pouze s jedním balením máte na rok vystaráno.

Jak s Ecoegg nakoupit levněji?

S použitím cashbacku od Plné peněženky vám, při použití tohoto prokliku na e-shop Ecoegg.cz, vrátíme zpět část peněz z nákupu, a to skvělých 11,25 %.

Nevybrali jste na Ecoegg.cz?

V Plné Peněžence máme i alternativní ekologické produkty. V kategorii Drogerie můžete vyzkoušet z nabídky šetrných výrobků na Econea.cz nebo například GoOrganic.cz.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    11,25 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat