Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 655 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Choies?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Choies
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

Popis obchodu

Internetový obchod nabízející dámskou a pánskou módu. Nabízené zboží je rozděleno do šesti kategorií: Novinky, Oblečení, Obuv, Doplňky, Slevy a Aktivity. Dámy jistě ocení širokou škálu šatů pro každou příležitost. Mohou si vybrat mezi šaty plážovými, společenskými, krajkovými, šaty pro běžné nošení a nebo dokonce šaty svatebními. Kromě šatů na Vás čekají trička, svetry, kalhoty, spodní prádlo a vše ostatní. Po zobrazení stránky je Vám nabídnuta anglická, francouzská, německá, španělská nebo ruská verze. Nabídka nejnovějšího zboží je aktualizována každý den.
Choice.com nabízí zajímavé slevy, díky nimž můžete zakoupit zboží za ceny menší než 1,9 USD. Nově přihlášení uživatelé mají 10% slevu po dobu dvou týdnů. Sleva na první objednávku je 15%. Zakoupené zboží se dá zaplatit pomocí MasterCard, Visa, JCB, Discover Network, Diners Club International nebo PayPal.

Podmínky nákupu s Cashbackem pro Choies si přečtěte zde.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat