Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 614 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Choies?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Choies
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

16 nákupů
13 uživatelů vyzkoušelo
36 Kč průměrný cashback
1 den doba registrace transakce
31 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Internetový obchod nabízející dámskou a pánskou módu. Nabízené zboží je rozděleno do šesti kategorií: Novinky, Oblečení, Obuv, Doplňky, Slevy a Aktivity. Dámy jistě ocení širokou škálu šatů pro každou příležitost. Mohou si vybrat mezi šaty plážovými, společenskými, krajkovými, šaty pro běžné nošení a nebo dokonce šaty svatebními. Kromě šatů na Vás čekají trička, svetry, kalhoty, spodní prádlo a vše ostatní. Po zobrazení stránky je Vám nabídnuta anglická, francouzská, německá, španělská nebo ruská verze. Nabídka nejnovějšího zboží je aktualizována každý den.
Choice.com nabízí zajímavé slevy, díky nimž můžete zakoupit zboží za ceny menší než 1,9 USD. Nově přihlášení uživatelé mají 10% slevu po dobu dvou týdnů. Sleva na první objednávku je 15%. Zakoupené zboží se dá zaplatit pomocí MasterCard, Visa, JCB, Discover Network, Diners Club International nebo PayPal.

Podmínky

Zobrazit více

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google