až 4 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

Booking.com - ubytování a hotely

Vyberte si z největší světové databáze hotel nebo jiné ubytování. Na Booking.com najdete jak velké hotely, tak rodinné penziony, pětihvězdičkové resorty, domy na stromech, a dokonce i iglú.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 912 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o Booking.com

Co je Booking.com? Aneb jak najít levné ubytování.

Malá amsterdamská společnost se během bezmála dvaceti let stala jedním z nejdůležitějších pomocníků všech, kdo chtějí nebo potřebují někam cestovat a potřebují vyhledat ubytování, hotel nebo i letenky. Ať už se chystáte na služební cestu, odpočinek v lázních, wellness či vysněnou dovolenou, ubytování na Booking.com si vyberete vždy podle svých představ.

Výběr pro náročné se slevou i s cashbackem

Jestliže plánujete strávit volný čas u moře, možná oceníte pobyt přímo na pláži. Nebo preferujete 5* hotel v rušném městě plném lákavých obchodů? S dětmi můžete strávit polovinu prázdnin v horské chatě uprostřed Alp. Největší dobrodruhy určitě zláká iglú či ubytování v korunách stromů, klidný venkov pak najdete v každé z nabízených 266 zemí. A výlet po Itálii může být vhodným dárkem pro kulturymilovné příbuzné. Na Bookingu si snadno a rychle najdete ubytování i letenky. Pokud nakupujete pro více osob, určitě oceníte slevy i cashback, se kterým můžete nastřádat vysokou úsporu.

Jak si zajistit co nejlevnější nákup ubytování?

Chcete strávit krásný týden kdekoliv na celém světě a přitom co nejlevněji? Služeb Booking.com denně využívá přes 1,5 milionu lidí, a to právě kvůli výjimečně nízkým cenám. Pokud navíc jinde objevíte stejnou, ale výhodnější nabídku, cenový rozdíl se vám stále vyplatí. Nezapomeňte ani na to, že při nákupu přes Plnou Peněženku máte zaručený až 4 % cashback. Stačí použít odkaz, například tento, na Booking.com z Plné Peněženky a dál vybírat a objednávat, jak jste zvyklí.

Doprava

Máte-li jakýkoli cíl, musíte se tam nejdřív nějak dostat. Booking ubytování vám nabízí a zajistí širokou škálu možností dopravy, od taxíku až po letadlo.

Nejoblíbenější destinace a hotely

Lidé si na Bookingu oblíbili celou řadu destinací. Mezi ty nejvyhledávanější patří Chorvatsko, Itálie, ale i Česká republika. U nás to jsou známá turistická místa jako Praha nebo Český Krumlov. Mezi nejžádanější hotely pak patří Hotel Horal, Hotel Bridge, Park Inn a další.

Jak Booking funguje?

 • Nákup
  Po zadání požadavků do vyhledávače se vám okamžitě zobrazí všechny dostupné nabídky. Je jen na vás, kterou si vyberete, v každém případě stačí vybranou nabídku rezervovat (což vás nestojí ani korunu). Pak už musíte jen zkontrolovat, že opravdu nakupujete přes Plnou Peněženku, abyste si zajistili odměnu za nákup.
 • Rezervace
  Rezervace na bookingu je zcela zdarma a v mnoha případech neplatíte ani za její zrušení.
 • Věděli jste, že...
  … na Bookingu můžete ubytování i nabízet?

Nejdůležitější kontakty pro nákup na Bookingu

Nejzákladnější informace určitě najdete v často kladených otázkách, kde jsou uvedené i příslušné odpovědi zákazníků, kteří už mají s nakupováním přes Booking zkušenosti. V případě, že si stále nevíte rady, můžete kontaktovat personál Bookingu e-mailem nebo telefonicky na čísle 239 018 307, případně +420 239 018 307.

Kde jinde nakoupit letenky?

Vybrali jste si s konečnou platností hotel, ale nabídnutá doprava vám nevyhovuje? Nevadí, na Plné Peněžence najdete v kategorii cestování mnoho dalších obchodů zaměřených na dopravu i pobyty kdekoli na světě. Kiwi a Tripsta zařizují lety, Rentalcars vám půjčí auto na Vaše cesty. Ste zo Slovenska? Nakúpiť ubytovanie na Booking s cashbackom môžete aj tu.

Nabídka obchodu

 • Peníze zpět z nákupu
  až 4 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat