Právě zde nakupuje 31 uživatelů

Booking.com

Vyberte si z největší světové databáze to nejlepší ubytování. Na Booking.com najdete rodinné penziony, pětihvězdičkové resorty, domy na stromech, a dokonce i iglú. 1 528 990 ubytování ve 229 zemích.

Získejte až 4 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 4 % místo běžných 4 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Booking.com?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Booking.com
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

31800+ nákupů
7200+ uživatelů vyzkoušelo
160 Kč průměrný cashback
1 den doba registrace transakce
67 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Z každého nákupu na Booking.com vám vrátíme až 4 % zpět.

Vyberte si z největší světové databáze to nejlepší ubytování. Na Booking.com najdete apartmány, prázdninové domy, rodinné penziony, pětihvězdičkové resorty, domy na stromech, a dokonce i iglú. 1 528 990 ubytování v 122 819 destinacích ve 229 zemích.


Jak si vybrat ubytování

Vyhledávání na Booking.com je snadné. V jednoduchém formuláři stačí zadat zemi, destinaci nebo konkrétní hotel. Poptávku upřesníte vyplněním dalších údajů, čím více, tím lépe. Pokud nevíte, kam vyrazit, podívejte se na nejoblíbenější místa nebo zajímavé tipy a inspirujte se.


Najděte si svůj způsob vyhledávání

Nabídku hotelů můžete řadit podle doporučení samotného portálu, nejlepšího hodnocení uživatelů, podle počtu hvězdiček nebo nejnižší ceny. U každé nabídky najdete dostatek fotografií, hodnocení návštěvníků, obsáhlé informace o hotelu, jeho poloze, vybavení, službách, zajímavostech v okolí.


Flexibilní portál

Booking.com vychází maximálně vstříc potřebám cestovatelů. Nabízí možnost provádět online změny rezervace nebo ji zrušit úplně, často zdarma i pár dní před plánovaným příjezdem. K dispozici máte nepřetržitý zákaznický servis v mnoha světových jazycích včetně češtiny. Najděte si svůj cíl na cestách a po návratu nezapomeňte na hodnocení, kterým můžete pomoci ostatním uživatelům. Šťastnou cestu!

Podmínky

Zobrazit více

Upozornění: Pro získání odměny je nutné, aby rezervace byla vytvořena právě v okně či panelu internetového prohlížeče, který Vám byl otevřen při přesměrování z PlnaPenezenka.cz. Toto okno poznáte podle loga Plné Peněženky, které se zobrazuje v horní části stránky až do momentu, kdy zadáváte osobní údaje pro rezervaci. Pokud je rezervace vytvořena v jiném okně či panelu bez tohoto loga, obchod Booking.com odměnu nevystaví.
Při využití mobilní aplikace obchodu není možné získání odměny garantovat.

- Peníze zpět nemusí být vyplaceny, pokud není použita k platbě za ubytování stejná karta, jako byla použita při rezervaci (platby v hotovosti jsou v pořádku)
- Peníze zpět mohou být zamítnuté od Booking.com, pokud použijete slevový kupón jiného partnera
- Úspěšný přechod na stránky Booking.com potvrzuje logo PlnaPenezenka.cz v horní části obrazovky

Schválení odměny: Peníze zpět budou schválené do 1 měsíce od návratu z rezervovaného pobytu. Získáte zpět odměnu 2-4 % z ceny pobytu bez DPH. Výše odměny se odvíjí od provize Booking.com a typu ubytování, lokality a sezóny. Obvykle získáte odměnu kolem 4 % v období mimo sezónu, kdy provozovatelé ubytování jsou ochotni zaplatit větší provizi za obsazení prázdných pokojů a lůžek. V top sezóně jsou provize Booking.com a získané cashback odměny obvykle nižší.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google