Nakupte do 14 dnů a získejte jako bonus 100 Kč

Pro využití akce Vám zbývá

  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 415 zapojených obchodů
  • 300 000 spokojených uživatelů
přehrát

Vytvořit účet zdarma

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

A kde nejraději nakupujete?

Právě zde nakupuje 13 uživatelů

Booking.com

Booking.com - Vyberte si z více než 419 000 hotelů!

Získejte až 3 % zpět z Vašeho nákupu

Přejít a získat cashback

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů ve více než 400 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě Booking.com?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web Booking.com
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

21500+ nákupů
5300+ uživatelů vyzkoušelo
157 Kč průměrný cashback
1 den doba registrace transakce
67 dnů průměrná doba schválení

Popis obchodu

Zobrazit více

Vyplatíme vám zpět až 3 % cashback z každého nákupu na Booking.com!

Snížit náklady na cestování a dovolenou lze včasným rezervováním ubytování. To nabízí Booking.com, nejvyužívanější rezervační portál u nás i ve světě s 800 000 možnostmi ubytování v hotelech, penzionech i hostelech celého světa. Online rezervaci ubytování tak využijete v tuzemsku i v zahraničí. Hlavním účelem je nalezení ubytování, rezervace a také porovnání pomocí nejrůznějších kritérií. Booking.com zaručuje nejlepší ceny ve všech typech ubytování – od luxusních 5* apartmá až po malé rodinné penziony.

Vyhledat ideální nabídky ubytování na Booking.com zvládne každý, jelikož k tomuto účelu slouží jednoduchý formulář. Do okénka zadáte zemi, město nebo dovolenkovou destinaci, kam vyrážíte, hledat však můžete i konkrétní hotel. Vyplnit ale můžete i vaše zájmy, za kterými cestujete nebo zajímavosti, které chcete vidět. I podle těchto záchytných bodů lze totiž ubytování nalézt. Vyplnit musíte datum příjezdu i odjezdu, nabízí se i účel cesty, zda jedete za prací nebo zážitky, počet pokojů, počet hostů a zda cestujete s dětmi. Detailním vyplněním se značně zúží výběr jen na ty nejvhodnější ubytovací zařízení přesně pro vás. Pokud nevíte, kam vyrazit, tak si můžete prohlédnout místa, která jsou mezi hosty nejoblíbenější a inspirovat se. Na hlavní straně vidíte právě rezervované hotely a k dispozici jsou zajímavé tipy na to, kam vyrazit.

Nabídku hotelů můžete řadit podle doporučení portálu Booking.com, nejlepšího hodnocení, počtu hvězdiček nebo dle nejnižší ceny. U každé nabídky je k dispozici dostatek fotografií, abyste získali detailní představu o tom, jak vaše ubytování bude vypadat. Vyberete si klidně konkrétní pokoj, který se vám zamlouvá. Nechybí obsáhlé informace o hotelu, jeho poloze, vybavení, službách a zajímavostech. Hodně napoví hodnocení lidí, kteří už toto místo navštívili. Vybrané ubytování si můžete ihned zarezervovat nebo uložit do svého seznamu a jít hledat dál.

S portálem Booking.com můžete provádět online změny rezervace nebo ji úplně zrušit. Značná část ubytovacích zařízení vychází vstříc a nabízí možnost zrušit rezervaci zdarma i několik dní před původním plánovaným příjezdem. K dispozici je vám nepřetržitý zákaznický servis v mnoha světových jazycích včetně češtiny. Pomoci ostatním můžete i vy a to uvedením svého hodnocení ubytování, což lze provádět i ze svého mobilního telefonu.

Podmínky

Zobrazit více

Upozornění: Pro získání odměny je nutné, aby rezervace byla vytvořena právě v okně či panelu internetového prohlížeče, který Vám byl otevřen při přesměrování z PlnaPenezenka.cz. Toto okno poznáte podle loga Plné Peněženky, které se zobrazuje v horní části stránky až do momentu, kdy zadáváte osobní údaje pro rezervaci. Pokud je rezervace vytvořena v jiném okně či panelu bez tohoto loga, obchod Booking.com odměnu nevystaví.
Při využití mobilní aplikace obchodu není možné získání odměny garantovat.

- Peníze zpět nemusí být vyplaceny, pokud není použita k platbě za ubytování stejná karta, jako byla použita při rezervaci (platby v hotovosti jsou v pořádku)
- Peníze zpět mohou být zamítnuté od Booking.com, pokud použijete slevový kupón jiného partnera
- Úspěšný přechod na stránky Booking.com potvrzuje logo PlnaPenezenka.cz v horní části obrazovky

Schválení odměny: Peníze zpět budou schválené do 1 měsíce od návratu z rezervovaného pobytu. Získáte zpět odměnu 2-3 % z ceny pobytu bez DPH. Výše odměny se odvíjí od provize Booking.com a typu ubytování, lokality a sezóny. Obvykle získáte odměnu kolem 3 % v období mimo sezónu, kdy provozovatelé ubytování jsou ochotni zaplatit větší provizi za obsazení prázdných pokojů a lůžek. V top sezóně jsou provize Booking.com a získané cashback odměny obvykle nižší.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu.

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

nebo Přihlásit přes Facebook Přihlásit se přes Google
Zapomněli jste heslo?

Registrovat se

Zaregistrujte se zdarma a začněte využívat PlnáPeněženka.cz

nebo Přihlásit přes Facebook Přihlásit se přes Google