5,25 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

BezDoteku.cz - domácí a mobilní příslušenství

BezDoteku.cz se může pyšnit širokým sortimentem, který usnadní váš každodenní život – v domácnosti, na zahradě a ve volném čase. V nabídce najdete vše od zahradních sprch po selfie tyče či bezdotyková zařízení.

 

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 904 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o BezDoteku.cz

BezDoteku.cz – usnadněte si život

Snadný život – to by chtěl každý, ale málokdo ví, jak na to. Ti, kteří ví, nakupují na e-shopu BezDoteku.cz. Značka BezDoteku.cz vyrábí inovativní výrobky pro český a slovenský trh již od roku 2012. Na webových stránkách značky BezDoteku.cz naleznete kromě velkého výběru zboží z různých odvětví také tipy a triky, který produkt je právě pro vás ten pravý. Nechejte si usnadnit život a vyberte si něco z následujících kategorií!

  • Bezdotykové domácí příslušenství – šetřete čas a pořiďte si některé z chytrých zařízení bezdotykových odpadkových košů, dávkovačů na mýdlo či záchodových prkýnek. Nejenom, že vám to ušetří spoustu času, ale je to především hygienicky nezávadné. Konec sahání na špinavé odpadkové koše, klouzající mýdla s pumpičkou a záchodová prkénka pokrytá škodlivými bakteriemi. Bez doteku je to tak snadné, vybrat si můžete během pár kliknutí – a to z několika cenových kategorií a provedení v různých materiálech.
  • Parní technologie – století páry nám přineslo velký technologický pokrok. BezDoteku.cz nám nyní přináší zařízení, díky kterým pára poskytuje úlevu a potěšení. Vyberte si ze skoro dvou desítek aroma difuzérů a provoňte svůj domov či kancelář. Difuzéry jsou ideálním řešením pro prostory, kde si nemůžete zapálit svíčku, jelikož pomocí ultrazvukových vln štěpí molekuly vody na páru. Jako bonus vzduch v místnosti zvlhčí, takže se vám bude lépe dýchat. Pokud chcete i ve městě dýchat čistý vzduch jako na horách, pořiďte si i některou z čističek vzduchu – i ty jsou BezDoteku.cz k dostání. V nabídce jsou také naparovače oděvů, které taktéž využívají technologii páry – žehlení ještě nikdy nebylo tak snadné jako nyní.
  • Pečující technologie – pečujte o sebe za pomoci důmyslných pomůcek jako jsou třeba epilátory či zrcátka s LED osvětlením. Ty vám usnadní péči o pleť a líčení i za zhoršených světelných podmínek. Třešničkou při zkrášlování je pak výběr šperkovnic, které ochrání před prachem všechny vaše cenné doplňky.
  • Sedací nábytek – křeslo či kancelářská židle? Nevíte, co dřív? Ani jedno není problém. Na e-shopu si vyberete klidně obojí za příjemné ceny.
  • Mobilní příslušenství – sháníte bezdrátový bluetooth reproduktor, sluchátka, magnetický kabel, univerzální držák na váš mobilní telefon, stabilizátor na kameru nebo prostě jen nemůžete najít tu správnou selfie tyč? BezDoteku.cz nabízí toto a mnohem víc. Přesvědčte se sami na BezDoteku.cz.

Jak ušetřit na BezDoteku.cz?

Díky širokému sortimentu značky BezDoteku.cz potěšíte sebe i své okolí, a to za výhodné ceny. Díky cashbacku Plné Peněženky dokonce i něco ušetříte. Proklikněte se skrze naše webové stránky na e-shop BezDoteku.cz, objednejte si po čem vaše srdce touží a nechte si na váš bankovní účet zaslat 5,25 % z částky celého nákupu.

Nenašli jstena BezDoteku.cz to, co jste hledali?

Odměnu cashback získáte při nákupu přes Plnou Peněženku i u spousty jiných obchodů s podobným sortimentem. Podívejte se do naší kategorie „Elektro a nákupní galerie” a vyberte si technologii, která vám usnadní každodenní život. Hledáte-li nový sedací nábytek navštivte proklikem přes náš web SCONTO Nábytek a vyberte si některé z pohodlných křesel či kancelářských židlí za příjemné ceny. Mobilní příslušenství si pak vyberete se skvělým cashbackem i na e-shopu Smarty.cz.

 

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    5,25 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat