2,5 % zpět z nákupu Nakoupit s cashbackem

BAMBULE - skutečné království hraček

Bambule patří mezi jedno z nejoblíbenějších hračkářství u nás.

Získejte část peněz z nákupu zpět pokaždé, když nakoupíte v některém z 909 obchodů

Připojte se Připojte se ještě dnes. Registrace je jednoduchá a zdarma.

Nakupte Klikněte na odkaz, přejděte do obchodu a nakupte.

Získejte peníze Od obchodu dostaneme zprávu o vašem nákupu a vyplatíme vám odměnu.

Chci začít hned teď

Více o BAMBULE

Jak na e-shopu, tak na prodejnách najdete širokou škálu hraček pro ty nejmenší i pro školáky. Nabídka je pečlivě uspořádána do kategorií, aby váš výběr proběhl co možná nejvíc hladce. Filtrujte dle kategorie, pohlaví dítěte, značky nebo oblíbené postavičky. Nebude problém najít hračky dřevěné, plyšové, dětské kostýmy nebo hry na ven. A co patří mezi nejprodávanější zboží na e-shopu Bambule?

  • Auto, vláčky, lego a nerf pro kluky.
  • Panenky a figurky pro holky.
  • Pomůcky pro zdravý vývoj určené pro ty nejmenší.

Potřeby pro ty nejmenší

Sháníte potřeby a hračky pro první měsíce s miminkem? Vše najdete na e-shopu Bambule. Vhod vám zajisté přijdou pomůcky pro zdravý vývoj jako jsou například didaktické hračky, sedátka a hrací deky. Pořídíte tu ale i potřeby, které využijete každý den během prvních měsíců i let s miminkem - nočníky, dudlíky, lahvičky a nádobí. Problém nebude činit ani nákup autosedačky. Opomenout nemůžeme ani nejrůznější alba, rámečky a sady pro otisky, díky nimž si hezky uchováte vzpomínky na první dny, týdny i roky s vaším dítětem. Zmíněné vzpomínkové předměty skvěle poslouží i jako dárek pro hrdé prarodiče.

Staňte se členem Klubu království hraček

Nakupujete v hračkářství Bambule často? Zařiďte si členství v klubu a čerpejte řadu výhod. Pro členy Klubu je vždy připravena řada speciálních nabídek, odměn a výhod, ke kterým byste se normálně nedostali. A jak to vlastně funguje? Za každý nákup získáte dukáty na své konto, které vyměníte za odměny. Těšte se také na speciální klubové ceny, akční nabídky a dárky k narozeninám. Registrace je navíc opravdu rychlá a online.

Jak mohu nákupen na Bambule.cz ušetřit?

Snadno. Stačí využít cashback od Plné Peněženky, díky kterému získáte z nákupu 2,5 % zpět. Proklikněte se tímto odkazem na e-shop Bambule.cz a začněte nakupovat, jak jste zvyklí.

Nakonec si nevyberu

Nevadí, i to se stane. Na stránkách Plné Peněženky v kategorii Hračky najdete i alternativní možnosti. Zkuste například e-shop s hračkami a školními pomůckami Agátin svět nebo internetový obchod s hračkami, hrami a dárky pro děti i dospělé Albi.

Nabídka obchodu

  • Peníze zpět z nákupu
    2,5 %

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat