Právě zde nakupuje 253 uživatelů

AliExpress

Každý 100. AliNákup odměníme 20% cashbackem! Zkuste své štěstí a dopřejte si mimořádnou odměnu v nejoblíbenějším e-shopu na Plné Peněžence. Využijte skvělou příležitost!

Získejte až 5 % zpět z Vašeho nákupu Máte aktivováno zvýhodnění 50 %, proto získáte v obchodě až 5 % místo běžných 4 %.

Jak mohu získat odměnu?

Portál PlnaPenezenka.cz umožňuje registrovaným uživatelům získat až 25 % peněz zpět z ceny nákupů v 610 partnerských internetových obchodech.

A co musím udělat pro získání odměny za nákup v obchodě AliExpress?

  1. Prokliknout se přes tlačítko "Přejít a získat cashback" z PlnaPenezenka.cz na web AliExpress
  2. Po prokliku na web provést objednávku
  3. A do 24 hodin očekávat odměnu za nákup na svém účtu u PlnaPenezenka.cz!
  4. Odměnu Vám po žádosti ZDARMA zašleme na Váš bankovní účet
Zaregistrovat se a získat odměnu

Pokud si stále nejste jisti, jak získat peníze zpět, více informací naleznete na stránce Jak to funguje. Nebo nás kontaktujte a my Vám rádi poradíme!

1644600+ nákupů
39800+ uživatelů vyzkoušelo
6 Kč průměrný cashback
do 1 dne doba registrace transakce
64 dnů průměrná doba schválení

Nabídka obchodu AliExpress

Peníze zpět z nákupu
5 %
Přejít do obchodu
Mobilní telefony
2.5 %
Přejít do obchodu
Vybrané zboží se sníženou provizí (zhruba 40 % nabízených produktů)
2.5 %
Přejít do obchodu
Ostatní zboží
5 %
Přejít do obchodu

Popis obchodu

Zobrazit více

Podrobný návod k nakupování na AliExpress.com - zkušenosti našich uživatelů:

1. Jak nakupovat na AliExpress?
- nastavení AliExpress do češtiny - pro snadnější používání můžete přepnout web AliExpress.com do zobrazení česky pomocí nastavení v pravém horním rohu stránky, tím zobrazíte web AliExpress česky. Pro komunikaci s prodejci je výborným pomocníkem Google Překladač
- platba za nákup - za nákup platíte online svou platební kartou (VISA nebo MASTERCARD). Online platby kartou (platí i pro zahraniční online platby) jsou v naprosté většině českých bank ZDARMA. Pokud se vám nedaří úspěšně zaplatit, doporučujeme u vaší banky ověřit, zda je vaše platební karta povolená pro placení na internetu
- nejčastěji kupované zboží a nabídka zboží - šperky, oblečení, módní doplňky (kabelky, pásky, hodinky...) a také elektronika, mobilní telefony - na AliExpress najdete nabídku 100 miliónů zboží a výrobků

Nabídka zboží na AliExpressu
Na AliExpress je nabídka zboží ohromující a velmi široká - AliExpress je oblíbený pro nákupy oblečení, obuvi, elektroniky, sportovních potřeb, dětského zboží a další. Můžete vybírat z nabídky zboží značkového i neznačkového. V obou případěch jsou ceny průměrně až o 80 % levnější, než akční ceny v ČR. Na všechny nákupy z nabídky AliExpress platí garance bezpečného nákupu a garance proti padělkům.

Tip: Při výběru zboží doporučujeme zaškrtnout tlačítka "Zdarma doprava" (Free shipping) a "1 kus pouze (1 Piece Only) - zobrazí se vám pouze nabídky zboží s poštovným zdarma a možností odběru pouze jediného kusu.

Podle čeho mám na AliExpressu vybírat?
Doporučujeme využívat feedbacku, recenzí (zpětné vazba uživatelů) a ukazatele počtu objednávek. Prodejci s vysokým hodnocením a velkými odběry se o vás podle naší zkušenosti budou starat výborně. Prodejce s malým odběrem spíše nedoporučujeme. Pročítejte si feedbacky a hlavně si pročítejte description (popis) produktů. Máte právo na odškodnění ve výši 3× pořizovací hodnoty, když neobdržíte popisované zboží!

2. Je nakupování na AliExpress bezpečné?
- AliExpress nabízí svým zákazníkům GARANCI bezpečného nákupu. Za zboží platíte na AliExpress.com online při dokončení nákupu, ale platba je pouze v režimu “garance”, dokud AliExpress nepotvrdíte, že jste zboží v pořádku přijali - AliExpress garantuje, že o peníze nepřijdete
- AliExpress zaručuje možnost navrácení peněz, až do 15 dní po dokončení objednávky. Dále poskytuje garanci vrácení zboží z nabídky i v případě, kdy je zboží zcela v pořádku a jedná se pouze o bezdůvodné navrácení
- Pokud se obáváte padělků, nejspíš vás zaujme možnost, kdy v případě zjištění padělku získáte zpět až trojnásobek hodnoty z prodejní ceny zboží

Pokud sledujete stav své objednávky, nakupování na AliExpress je podle zkušenosti tisíců našich uživatelů velmi bezpečné. V případě ztracení nebo jiných potíží s objednávkou vám peníze budou vráceny zpět. Z nabídky zboží si vyberete, objednáte, zaplatíte, po několika dnech zpracovávání je zboží vyexpedováno (většinou do 5 pracovních dní). Poté běží individální ochranná garantovaná lhůta - velmi důležitá - po tuto dobu máte nad zbožím kontrolu a můžete otevřít Open dispute (spor), který umožní navrácení zaplacené částky. Vaše peníze přijdou na účet AliExpress, který není nijak závislý na samotných prodejcích a až po potvrzení převzetí zboží (Confirm goods received) AliExpress pošle peníze prodejci. Jakmile protekční lhůta uplyne, peníze se automaticky pošlou prodejci. Doporučujeme si dobře ohlídat tuto protekční lhůtu, kterou vidíte v kartě Orders (objednávky). Individuálně lze zažádat o prodloužení této lhůty, někteří prodejci tuto možnost poskytují už od začátku. Lhůta bývá 35 dní až 75 dní. Pokud by prodejce nereagoval na spor, situaci vyřeší AliExpress a pokud se prokáže pochybení prodejce nebo padělek zboží, máte nárok až na trojnásobek pořizovací ceny. Důležité - dokud nedáte potvrzení o převzetí, můžete se s prodejcem ještě domluvit o náhradě či vrácení peněz - naše zkušenosti s AliExpress říkají, že většinou se domluvíte, protože je to v jejich zájmu. Prodejci nebudou riskovat špatnou recenzi na AliExpress, důvěryhodnost je zásadní pro jejich podnikání.

3. Doprava zdarma, doplatky a dodací lhůty
- většina produktů má dopravu ZDARMA - důvodem je podpora exportů od Čínské vlády, která svým podnikatelům dotuje poštovné pro zásilky do zahraničí

Doplatky a clo
- balíček do 22 Euro (cca 594 Kč) - balíček osvobozen od DPH i CLA
- balíček v hodnotě 22 až 150 Euro (cca 4050 Kč) - je potřeba doplatit DPH, tzn. 21 % z celkové částky
- balíček nad 150 Euro (nad cca 4050 Kč) - je potřeba doplatit DPH i CLO (CLO je cca od 3-11 %)

Jaká je pravděpodobnost, že bude můj balíček zabaven do celního řízení? /od našeho uživatele/
Přes kontrolu prochází cca 20 – 30% balíků, balíky se rentgenují všechny, ale jen některé se kontrolují, záleží na velikosti a obsahu zásilky. Elektronika se většinou kontroluje všechna a bude potřeba doložit hodnotu (výpis z účtu, kopie objednávky). V případě oblečení od AliExpress záleží na velikosti zásilky, může projít bez kontroly, když to bude spodní prádlo, ale pokud to bude větší krabice (např. boty), bude zásilka pozdržena. Pokud je cena zásilky do 22 Euro, nemusíte se DPH obávat, doplatíte jen 96 Kč České poště. Pošta vás vyzve ať doložíte hodnotu zboží. Pokud bude vyměřeno DPH, na základě plné moci (stačí neověřená plná moc zaslaná emailem) za vás pošta vše zařídí, poplatek je přibližně 96 Kč (pokud není vyměřeno DPH), poplatek uhradíte na přepážce nebo dobírkou.

Pozdržení balíku v celním řízení prodlouží dobu dodání bohužel o přibližně 20 dní. Následně vás pošta vyzve dopisem, kde budou veškeré instrukce a přiložená plná moc, kterou podepíšete (neověřeně) a naskenujete do emailu pošty. Zároveň doložíte výpis z účtu (hodnota zboží) a za 1-2 dny vám zašlou balík a DPH či clo doplatíte na vaší poště. Poplatek je přibližně 96 Kč pokud je balík do 22 Euro a 180 Kč pokud bude vyměřeno DPH či clo. Zvažte u balíků nad 22 Euro, zda se vám poplatek České poště a DPH/clo vyplatí.

Shrnutí: Balík do 22 Euro při kontrole celního úřadu bude stát 96 Kč. Balík nad 22 Euro při kontrole celního úřadu bude stát 180 Kč. Vyplatí se nakupovat menší položky a nechat si poslat více menších zásilek, které projdou do volného oběhu bez pozdržení.

Důležitá informace:
- v případě dopravy zdarma (free shipping) se všechny balíčky zasílají přes China Air Post - to znamená 20-30 % šance na kontrolu zrovna vašeho balíku (elektronika většinou jde přes kontrolu všechna)
- pokud si připlatíte za DHL nebo jinou kurýrní službu, balíky jsou kontrolovány všechny - příplatkové kurýrní služby vyřídí papírování za vás

Kdy zboží obdržíte?
- doba doručení zásilky - prodejce by měl vyexpedovat zboží do 5 dnů, pokud není ujednáno jinak. China Air Post balík zpracovává přibližně týden, pokud půjde vše hladce a balík nespadne do celního řízení, obdržíte zboží během 3 až 4 týdnů od platby
- sledování zásilky - pokud vám prodejce předal číslo zásilky (tzv. tracking number), můžete svůj balíček sledovat přes odkaz http://track-chinapost.com/ nebo http://www.17track.net/en/sim-post.shtml?num=RJ170292382CN&pt=3221 Jakmile Česká pošta dostane zásilku k podání, můžete ji sledovat přes Českou poštu online. Pokud nemůžete ani po 2 týdnech vyhledat zboží, kontaktujte prodejce o správné informace

Podmínky

Zobrazit více

Nepoužívejte při nakupování žádné speciální doplňky prohlížeče, jakými jsou například Aliexpress Superstar a další. Takové doplňky brání správnému fungování Plné Peněženky.

Na základě podmínek stanovených AliExpressem lze odměnu získat pouze za zboží zakoupené u prodejců sídlících v Číně a maximální možná výše odměny za jeden nákup je 25 USD.

Potvrzení odměny: Odměnu zaregistrujeme na vašem účtu během maximálně 2 pracovních dní (obvykle do několika hodin). AliExpress potvrdí cashback odměnu po uplynutí lhůty pro vrácení zboží bez udání důvodu. V případě vrácených nebo stornovaných objednávek vám AliExpress vrací peníze a není z čeho přiřadit cashback odměnu. Za tyto objednávky bohužel nedokážeme zajistit peníze zpět z ceny nákupu. Registrovaná odměna čeká na potvrzení od Aliexpressu, které získáme průměrně po 90 dnech.

Doplňující informace k výši odměn: AliExpress dělí Vaše nákupy na jednotlivé položky a výpočet odměny provádí vždy pro každou položku zvlášť. Je tedy možné, že u položek s nízkou cenou dojde po výpočtu a zaokrouhlení k tomu, že je ve Vašem výpisu odměn zobrazována výsledná odměna 0,00 Kč.

Informace k využití speciálních aplikací: K nákupu nedoporučujeme používat speciální aplikace tohoto obchodu. Při využití těchto aplikací bohužel nemůžeme garantovat získání odměny.

Výpočet odměny: U většiny obchodů je Vaše odměna vypočítána z ceny objednávky bez DPH, dopravy, případně věrnostních kreditů, pokud je obchod nabízí. U některých obchodů pak z důvodů spolupráce pomocí zahraničních systémů může docházet k určité odchylce u hodnoty Objednávka z důvodů nutných převodů měn. Konkrétní podmínky jsou určeny partnerským e-shopem. Zároveň doporučujeme nepoužívat slevové kupony z jiných zdrojů než PlnaPenezenka.cz. Často jsou na žádost obchodu neslučitelné s jinými akcemi, tedy i s možností cashbacku od Plné Peněženky.

Úspěšnost: Dlouhodobá úspěšnost získání peněz zpět dosahuje 98 %.
Většina nákupů je v pořádku zaznamenána. V ojedinělých případech může dojít ke ztrátě spojení na straně obchodu nebo internetového prohlížeče a uskutečněný nákup se nepropojí s účtem na PlnaPenezenka.cz. Pokud dojde ke komplikaci, můžete podat reklamaci formou žádosti o ověření - učiníme maximum pro vaši spokojenost.

Odměnu je možné získat pouze v případě, kdy je přesměrování z našeho portálu v pořádku dokončeno a jste převedeni na stránky obchodu. V případě, že dojde k chybě a přesměrování je ukončeno předčasně či na stránce, která neodpovídá stránkám obchodu, není možné odměnu za následně provedenou objednávku získat ani v rámci reklamace. Pokud problém s přesměrováním zaznamenáte, kontaktujte naši zákaznickou podporu. V případě přesměrování do vlastní aplikace obchodu nemůžeme správné získání odměny garantovat.

Naposledy připsaný cashback 20 %

Každá 100. položka zakoupená na AliExpress získá cashback ve výši 20 %.

Datum E-mail Cashback Objednávka
19.03.2018 17:47 [email protected] 22,82 Kč / 20 % 114,08 Kč
19.03.2018 17:17 [email protected] 3,27 Kč / 20 % 16,35 Kč
19.03.2018 16:56 [email protected] 6,05 Kč / 20 % 30,23 Kč
19.03.2018 16:29 [email protected] 79,40 Kč / 20 % 396,99 Kč
19.03.2018 14:41 [email protected] 9,96 Kč / 20 % 49,81 Kč
Datum E-mail Cashback Objednávka
19.03.2018 15:15 [email protected] 3,16 Kč / 20 % 15,78 Kč
19.03.2018 13:45 [email protected] 7,64 Kč / 20 % 38,22 Kč
19.03.2018 14:23 [email protected] 18,59 Kč / 20 % 92,97 Kč
19.03.2018 13:17 [email protected] 3,99 Kč / 20 % 19,96 Kč
19.03.2018 13:09 [email protected] 2,02 Kč / 20 % 10,08 Kč

Doporučené obchody

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google