Nakupte do 14 dnů a získejte jako bonus 100 Kč

Pro využití akce Vám zbývá

  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 415 zapojených obchodů
  • 300 000 spokojených uživatelů
přehrát

Vytvořit účet zdarma

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

A kde nejraději nakupujete?

Zdravé hubnutí s Plnou peněženkou!

1.2.2014 - Vyplácíme cashback za vaši dietu.

Představujeme vám naše partnerské obchody, kde můžete nakupovat vše pro zdravé hubnutí a k tomu navíc získat část peněz zpět ve formě cashbacku:

Holmes Place - Holmes Place lifestyle e-shop vám přináší nápady pro zdravý životní styl i inspiraci pro dárky pro vaše přátele. Všechny nakoupené služby jsou zasílány v podobě voucheru na e-mail. Vybírejte zážitky, dárky nebo aktivity z oblastí od adrenalinu, pro zamilované, pro ženy nebo muže, pro různé příležitosti, wellness a relaxaci, hubnutí a sportu až po členství v klubu HolmesPlace.cz.

Získat cashback 8% v Holmes Place e-shopu

 

Harmoline - Zázračnou pilulku na hubnutí vědci zatím neobjevili. Pokud chcete zhubnout, je třeba nejspíše narovnat jídelníček nebo přidat pohyb. Doplňky Harmoline.cz mohou pomoci, ale nejsou všelékem. Ale hubněte vždy zdravě, se 100% přírodními produkty, pomocí moderní medicíny a bez vedlejších účinků.

Získat cashback 100 Kč na doplňky Harmoline

 

ProZdraví.cz - Více než 2 377 pečlivě vybraných přírodních produktů pro zdraví od 100 značek - doplňky stravy, bylinné čaje, vitamíny, přípravky na hubnutí, kosmetiku, speciální zdravotní přístroje a pomůcky. Do našeho sortimentu patří i vlastní velmi účinné produkty – Eregma MAX power, řada přípravků na hubnutí FitMe Slim&Burn a FitMe Slim&Sun, Super Lecitin+E, Beauty Bust Balance.

Získat cashback 5% v eshopu Prozdravi.cz

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

nebo Přihlásit přes Facebook Přihlásit se přes Google
Zapomněli jste heslo?

Registrovat se

Zaregistrujte se zdarma a začněte využívat PlnáPeněženka.cz

nebo Přihlásit přes Facebook Přihlásit se přes Google