Nakupte do 14 dnů a získejte jako bonus 100 Kč

Pro využití akce Vám zbývá

  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 415 zapojených obchodů
  • 300 000 spokojených uživatelů
přehrát

Vytvořit účet zdarma

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

A kde nejraději nakupujete?

Pět nových způsobů jak ušetřit

25.12.2012 - Ukážeme Vám, jak vytěžit maximum z nabízených slev.

Objevte elektronické slevové kódy a kupóny pro snížení ceny nákupu. Získáte je například jako nový zákazník při prvním nákupu nebo registrací pro zasílání newsletteru nebo na webech, které přímo nabízejí slevové kódy. Slevové kódy nebo kupóny Vám pak sníží cenu nákupu jednoduše tak, že zadáte kód do objednávky před jejím dokončením.

Nakupujte na slevových serverech pro získání nejlepší ceny na dárky, zážitky, ale i například na zboží a další věci. Pozor však na skončení platnosti kupónu, pro jistotu si ho poznamenejte do kalendáře. Zhruba 20-30% kupónů z hromadných nákupů propadne a není uplatněno. Chcete při nákupech ušetřit nebo vyhodit peníze z okna?

Dárky pro nové zákazníky Vám pomůžou získat zdarma to, co jste plánovali koupit za peníze. Plánujete koupit neco se slevou nebo chcete někomu dát dárek? Při prvním nákupu dostanete slevu na další nákup nebro registrací do newsletteru získáte dárek zdarma nebo slevový kód na další nákupy.

Snižte si cenu pohonných hmot. S vysokou cenou benzínu nebo nafty každý hledáme způsoby, jak natankovat za nejnižší ceny. Sledujte věrnostní programy benzínových pump nebo využijte slevu na pohonné hmoty 1 Kč na litr v řetězcích a supermarketech.

Využívejte věrnostní programy online obchodů nebo před samotným nákupem se do eshopu proklikněte z cashbackového portálu pro získání cashbacku. Co je cashback? Jsou to peníze zpět, respektive část peněz zpět z každého nákupu. Zároveň funguje jako věrnostní program, čím více nakupujete, tím více peněz zpět získáváte. Výhodou oproti běžným věrnostním programům, v kterých získáváte například body za nákupy, je u cashbacku získání odměny v korunách přímo na bankovní účet k využití dle libosti. Pro popis takového způsobu nejvýhodnějšího nakupování, můžete shlédnout toto video.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

nebo Přihlásit přes Facebook Přihlásit se přes Google
Zapomněli jste heslo?

Registrovat se

Zaregistrujte se zdarma a začněte využívat PlnáPeněženka.cz

nebo Přihlásit přes Facebook Přihlásit se přes Google