Registrace ZDARMA

S cashbackem lidé ušetřili už téměř 100 miliónů korun

Cashback se stal už i v ČR běžnou součástí nákupů. Není divu, vždyť jen největší cashback portál v ČR, PlnáPeněženka.cz, rozdělil mezi své uživatele už více než 174 000 000 Kč!

Pokud cashback portály zatím neznáte, možná vás termín cashback může lehce mást. Pojem cashback totiž před lety začaly používat banky pro výběr peněz z vlastních účtů klientů na pokladnách supermarketů. Cashback portály však s tímto nemají nic společného. Jejich princip je v podstatě velice jednoduchý. Registrovaný uživatel přijde na web, vybere si ze stovek partnerských e-shopů, přejde na vybraný e-shop a nakoupí obvyklým způsobem. Cashback portál obdrží od partnerského obchodu informaci o uskutečněném nákupu a na účet uživatele připíše odměnu za nákup. Zpravidla se výše odměny pohybuje kolem 5–10 % ze zaplacené částky, ale v některých případech jsou odměny i 25 % a víc.

Jak je to možné? Kdo to platí a proč?

Správná otázka! Na první pohled to vypadá neuvěřitelně a dokud si cashback na vlastní kůži nevyzkoušíte, tak možná neuvěříte. Princip služby je v tom, že cashback portál a partnerský e-shop jsou obchodní partneři a e-shop vyplácí cashback portálům odměnu z nákupů jejich uživatelů. Část provize (zpravidla 50–70 %) pak cashback portál vyplácí uživatelům jako odměnu. Zbytek peněz si ponechá na provoz a další odměny pro uživatele.

Právě ve výši dalších odměn je opět jedničkou Plná Peněženka a i to jeden z důvodů, proč si ji uživatelé tak oblíbili. Uživatelé tak mimo odměn za nákupy získávají například extra bonus 60 Kč za první 3 nákupy. Hojně využívanou a oblíbenou je pak odměna za doporučení. Pokud si uživatel službu vyzkouší a je spokojen, může Plnou Peněženku doporučit svým známým, a získat tak za každého, kdo se do nakupování aktivně zapojí, 300 Kč. Je to nejvyšší odměna na trhu za doporučení. Plná Peněženka navíc poskytuje i řadu dalších finančních a nefinančních benefitů.

Plnou Peněženku si uživatelé oblíbili natolik, že ji v letech 2016 a 2017 svým hlasováním zařadili mezi deset nejpopulárnějších online služeb České republiky v uznávané anketě Křišťálová Lupa.

Kde to má háček? Kde je to ALE…

To nejlepší nakonec. Háčky u Plné Peněženky nehledejte, jen samé výhody. Vyzkoušejte a uvěříte, a to hned po prvním nákupu. Peníze je možné si nechat vyplatit už od 1 Kč. Je tedy čistě na vás, zda si budete ušetřené peníze za nákupy šetřit a budete si vyplácet větší sumy peněz, nebo si budete vyplácet peníze ihned po každém nákupu.

Jedno malé ale tu možná je. Peníze není možné získat obratem po dokončení nákupu. Peníze jsou vám zpravidla do jednoho dne na váš účet připsány, ale jsou na účtu blokovány až do potvrzení e-shopem, že je možné peníze vyplatit. Jak možná správně tušíte, je to z důvodu možných podvodů. Podvodníků, kteří by takto zboží nakoupili, inkasovali odměnu a následně zboží e-shopu do 14 dnů vrátili, je bohužel dost. Odměnu je tedy možné fyzicky vybrat obvykle 30 dní po nákupu.

Kde je možné nakupovat?

Plná Peněženka má nasmlouváno víc než 912 partnerů. Najdete zde značky všech oborů jak z ČR, tak i ze zahraničí. Mezi ty největší patří například Datart.cz, Kasa.cz, Zoot.cz nebo Atsratex.cz. Z těch zahraničních je to pak třeba AliExpress, Booking, eBay a řada dalších.

S Plnou Peněženkou můžete ušetřit i tisíce korun ročně, registrujte se tedy hned teď a věřte, že od teď pro vás bude nakupování mnohem příjemnější.

AliExpress
až 7,51 % zpět
Booking.com
až 4 % zpět
DR.MAX
až 5 % zpět
Zoohit.cz
až 1,5 % zpět
Notino.cz
1,25 % zpět
Bonprix.cz
4,5 % zpět

Přidejte se ZDARMA!

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat
Již jsem registrovaný. Chci se .

Přihlášení na web PlnáPeněženka.cz

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google Chci se zaregistrovat