Registrace ZDARMA

S cashbackem lidé ušetřili už přes 120 miliónů Kč

Cashback se stal už i v ČR běžnou součástí nákupů. Není divu, vždyť jen největší cashback portál v ČR, PlnáPeněženka.cz, rozdělil mezi své uživatele už více než 79 000 000 Kč! Celkem si lidé v ČR připsali víc než 120 miliónů Korun.

Pokud cashback portály zatím neznáte, možná vás termín cashback může lehce mást. Pojem cashback totiž před lety začaly používat banky pro výběr peněz z vlastních účtů klientů na pokladnách supermarketů. Cashback portály však s tímto nemají nic společného. Jejich princip je v podstatě velice jednoduchý. Registrovaný uživatel přijde na web, vybere si ze stovek partnerských e-shopů, přejde na vybraný shop a nakoupí obvyklým způsobem. Cashback portál obdrží od partnerského shopu informaci o uskutečněném nákupu a na účet uživatele připíše příslušnou odměnu za nákup. Zpravidla se výše odměny pohybuje kolem 5 - 10 % ze zaplacené částky, ale v některých případech jsou odměny i 25 % a víc.

Jak je to možné? Kdo to platí a proč?

Správná otázka! Na první pohled to vypadá neuvěřitelně a dokud si cashback na vlastní kůži nevyzkoušíte, tak možná neuvěříte. Princip výplaty je v tom, že cashback portál a partnerský e-shop jsou obchodní partneři a e-shop vyplácí cashback portálům odměnu z nákupů jejich uživatelů. Část provize (zpravidla 50 - 70 %) pak cashback portál vyplácí uživatelům jako odměnu. Zbytek peněz si ponechá na provoz a další odměny pro uživatele.

Právě ve výši dalších odměň je opět jedničkou Plná Peněženka a i to jeden z důvodů proč si jí uživatelé tak oblíbili. Uživatelé tak mimo odměn za nákupy získávají například 60 Kč za první 3 nákupy. Hojně využívanou a oblíbenou je pak odměna za doporučení. Pokud si uživatel službu vyzkouší a je spokojen, může Plnou Peněženku doporučit svým známým a získat tak za každého, kdo se do nakupování aktivně zapojí, 300 Kč. Je to nejvyšší odměna na trhu za doporučení. Plná Peněženka poskytuje i řadu dalších finančních a nefinančních benefitů.

Plnou Peněženku si uživatelé oblíbili natolik, že ji v roce 2016 zvolili 7 nejlepší online službou v populární anketě Křišťálová lupa a i letos je Plná Peněženka mezi finalisty.

Kde to má háček? Kde je to ALE…

To nejlepší nakonec. Žádný háček u Plné Peněženky není, jen samé výhody. Vyzkoušejte a uvěříte, a to hned prvním nákupem. Peníze je možné si nechat vyplatit už od 1 Kč. Je tedy čistě na vás, zda si budete ušetřené peníze za nákupy šetřit a budete si vyplácet větší sumy peněz, nebo si budete vyplácet peníze ihned po každém nákupu.

Jedno malé ale tu možná je. Peníze není možné získat obratem po dokončení nákupu. Peníze jsou vám zpravidla do jednoho dne na váš účet připsány, ale jsou na účtu blokovány až do potvrzení e-shopem, že je možné peníze vyplatit. Jak možná správně tušíte, je to z důvodu možných podvodů. Podvodníků, kteří by takto zboží nakoupili, inkasovali odměnu a následně zboží e-shopu do 14 dnů vrátili, je bohužel dost. Odměnu je tedy možné fyzicky vybrat obvykle do 30 dní po nákupu.

Kde je možné nakupovat?

Plná Peněženka má nasmlouváno víc než 633 partnerů. Najdete zde značky všem oborů jak z ČR tak i ze zahraničí. Mezi ty největší patří například Mall.cz, Kasa.cz, Zoot.cz nebo Lekarna.cz. Z těch zahraničních je to pak třeba Aliexpress.com, Booking.com, eBay.de a řada dalších.

Vánoce se blíží a jen za vánoční nákupy můžete s Plnou Peněženkou ušetřit i tisíce korun, registrujte se tedy hned teď a věřte, že od teď pro vás bude nakupování mnohem příjemnější.

Booking.com
až 4 % zpět
AliExpress
až 5 % zpět
Mall.cz
až 4 % zpět
Zoot.cz
1 % zpět
Bonprix.cz
4,5 % zpět
Astratex.cz
až 7,5 % zpět

Přidejte se ZDARMA!

Již jsem registrovaný. Chci se .

Porovnání třech významných cashbacků

Plná Peněženka Vratné Peníze Refundo
Počet registrovaných uživatelů 385 000 + 110 000 + 100 000 +
Objem připsaných odměn uživatelům 59 000 000 + 30 000 000 + 18 000 000 +
Odměna za doporučení 300 Kč 100 Kč 100 + 5 Kč*
Počet zapojených obchodů 578 + 313 + 516 +
Bonus za registraci 50 Kč 50 Kč 50 Kč
Expirace bonusů nikdy 12 měsíců bez nákupu 3 měsíce bez nákupu
Částka minimální výplaty od 1 kč od 300 Kč od 25 Kč
Srovnání k 1.11.2017

Jste připraveni na novou éru nakupování?

Začít nakupovat chytřeji

Přihlášení na web PlnáPeněženka.cz

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google Chci se zaregistrovat