Zvyšujeme cashback!

26.6.2013 - Nechte si zaplatit za Vaše nákupy ještě víc.

Pro ještě výhodnější cenu nákupů přes Plnou peněženku vám nyní vyplatíme větší část peněz zpět z hodnoty nákupů! Využijte tuto nabídku do 30.6.2013.

Zvýšený cashback získáte v těchto partnerských obchodech:

Top Shop - Nízká cena, bezpečný nákup, záruka a bezchybné doručení - to vše se sortimentem od fitness přes domácnost po nářadí a hobby zakoupíte v tomto moderním elektronickém obchodě.

Získat zvýšený cashback na TopShop.cz

Dormeo - Matrace Dormeo jsou vyrobeny z vysoce moderních materiálů, které ani po mnohaletém používání neztratí svou kvalitu ani tvar. Díky jedinečné struktuře se přizpůsobí tvaru a teplotě vašeho těla a poskytnou mu tak potřebnou oporu. Všechny matrace Dormeo jsou vhodné pro alergiky a astmatiky, protože jsou opatřeny ochranou proti prachovým roztočům, plísním a bakteriím.

Získat zvýšený cashback na Dormeo.cz

Kokiskashop - Internetové nákupní centrum Kokiska Shop je tu pro každého, kdo hledá kvalitní zboží za rozumnou cenu a profesionální přístup ze strany prodejce. Nabízí široký sortiment výrobků v oblasti bydlení, zahrady, sportu a volného času, který neustále rozšiřuje na základě nejnovějších trendů a přání zákazníků.

Získat zvýšený cashback na Kokiskashop.cz

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat