Zážitky se zárukou nejlepší ceny

12.9.2012 - Zážitky.cz představují zážitky se zárukou nejlepší ceny.

Získejte peníze zpět za nákupy zážitků na Zážitky.cz u Plné peněženky. Vybírejte zážitky s logem "Záruka nejlepší ceny"!

Vyplatíme Vám 6% za každý nákup zážitku na Zážitky.cz. Cashback, zajímavé zážitky, ideální jako dárky a záruka nejlepší ceny, to jsou Zážitky.cz na Plné peněžence. Pro získání těchto výhod navštivte detail obchodu zde https://www.plnapenezenka.cz/obchody/zazitky-cz-98.html

Představení Zážitky.cz - V nabídce najdete přes 160 zážitkových aktivit – relaxační a zkrášlující procedury, sportovní zážitky, adrenalinové, závodní, vojenské a terénní vozy, gurmánské akce, zážitkové kurzy, možnost vyzkoušet si různá povolání (divadelní herec, fotomodelka, dabér, ošetřovatel v ZOO), vyhlídkové lety, lety balónem, skoky padákem, ale i zážitky pro rodiče s dětmi nebo zážitkové hry. Jedná se o vyzkoušené a ověřené aktivity, které si už užily tisícovky zákazníků.

Chcete další inspirace a vždy peníze zpět s každým nákupem? Nakupujte zážitky u našich dalších partnerů:

Esennce.cz - Tým profesionálů, kteří se věnují realizaci Vašich představ. Zásadami Essence.cz jsou kvalita, profesionalita a osobní přístup. Maximální péči věnujeme jak výběru zážitků, tak péči o naše zákazníky. Zážitková agentura ESENNCE, s.r.o. je stabilní společnost a patří mezi přední firmy v tomto oboru. Je aktivním členem Asociace provozovatelů elektronické komerce (APEK), držitelem certifikátu "Ověřeno zákazníky", a získala 1. místo v soutěži Shop roku 2011 a v červnu 2009 také certifikát APEK Certifikovaný obchod (jako vůbec první zážitková agentura).

Nechte si zaplatit za Vaše nákupy zážitků u Esennce.cz https://www.plnapenezenka.cz/obchody/esennce-cz-13.html

ADROP.cz se zabývá zprostředkováním originálních a netradičních dárků pro Vám blízké osoby. Převážnou část nabídky tvoří adrenalinové sporty, ale nabízí i dárky plné odpočinku a relaxace. Samozřejmostí jsou také velké podniké nebo narozeninové párty s různými doprovodnými show. Pokud tedy chcete udělat někomu ze svých blízkých radost, objednejte dárek od Adrop.cz.

Nechte si zaplatit za Vaše nákupy zážitků Adrop.cz https://www.plnapenezenka.cz/obchody/adrop-cz-82.html

Chcete více inspirace navštivte naši kategorie Dárky / Zážitky a vybírejte a nechte si zaplatit za Vaše nákupy!

https://www.plnapenezenka.cz/obchody/darky-zazitky/25.html

Na Plné peněžence vždy naleznete slevy, slevové kódy, cashback nebo peníze zpět za Vaše nákupy nebo ještě jednodušeji výdělek za nakupování na internetu.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat