Vodafone představil nový datový tarif pro surfování v mobilu

Vodafone od dnešního dne nabízí nový datový tarif Internet v mobilu naplno, který je vhodný zejména pro uživatele chytrých telefonů. V rámci promo nabídky za něj zákazníci zaplatí měsíčně do konce říj

Vodafone od dnešního dne nabízí nový datový tarif Internet v mobilu naplno, který je vhodný zejména pro uživatele chytrých telefonů. V rámci promo nabídky za něj zákazníci zaplatí měsíčně do konce října 177 korun, poté vyjde na 315 korun měsíčně.

Nový tarif nabízí neomezené stahování dat až do výše 500 MB měsíčně. Využít ho mohou všichni noví a stávající zákazníci s tarifem nebo předplacenou kartou. Sníženou cenu firma nabízí až do konce října.

Pokud máte aktivovánu službu Po svém, ušetříte z ceny tarifu dalších deset procent. Do října tak za něj zaplatíte jen 159,50, poté 283,50 korun měsíčně. Tarif je určen těm uživatelům, kterým 100MB limit u stávající služby Vodafone Internet v mobilu na měsíc za 177 korun nedostačuje.

"Obliba chytrých telefonů mezi zákazníky neustále roste. Chceme jim proto nabídnout výhodný tarif pro surfování a využívání aplikací ke stahování e-mailů či komunikaci na sociálních sítích," uvedla Stephanie Jackson, marketingová ředitelka pro nefiremní zákazníky Vodafonu.

Podobný tarif pro surfování v mobilu s omezením dat na 500 MB nabízí i konkurenční Telefónica O2, která si ho cení na 300 korun měsíčně. Největší tuzemský mobilní operátor T-Mobile pak nabízí jen tarif s měsíčním datovým limitem 100 MB, a to za cenu 238,80 Kč měsíčně.

Kromě tarifů pro používání internetu v mobilu s datovými limity 100 a nově i 500 MB má Vodafone ve své nabídce i tarif určený pro přístup k mobilnímu internetu z notebooku. Ten za cenu 525 korun měsíčně nabízí datový limit 3 GB. Firma taktéž nabízí možnost aktivace Internetu v mobilu na pouhý jeden den za 17 korun při omezení 5MB datovým limitem.

Vodafone nabízí datové přenosy prostřednictvím technologie GPRS/EDGE/3G. Datová síť EDGE je dostupná pro více než 95 % obyvatel České republiky. Signál 3G mohou nyní zákazníci využívat v Praze, Brně a Karlových Varech. Do konce letošního roku Vodafone pokryje rychlou mobilní sítí 60 českých měst a obcí, včetně všech krajských metropolí. - čtěte 3G síť Vodafonu pokryla celou Prahu, do září zalije většinu krajských měst

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat