Udělejte si radost. I cenou.

10.8.2012 - Motto Zootu. Móda pro ženy i muže. Bydlení a design.

Plná peněženka má pro Vás skvělý obchod s módou a designem. Ženy mohou vybírat zboží jako boty, bundy, kabáty, saka hodinky a šperky, kabelky, tašky, peněženky, spodní prádlo, pyžama, plavky, šaty, sukně a mnoho dalšího. Muži mohou vybírat boty, bundy, kabáty, saka, hodinky, džíny, kraťasy, košile, spodní prádlo, pyžama, plavky, svetry a mnoho dalšího. Máte rádi také bydlení a design? Vybírejte doplňky a vychytávky, Hi-Tech a hračky nebo osvětlení a lampy. Všechno vždy v perfektním stylu, se slevou a skvělých značek jako například: Armani, Adidas, Calvin Klein, Diesel, Esprit, Ed Hardy, Guess a desítky dalších. Nebo vybírejte podle příležitostí jako třeba do práce, do přírody, do školy, k moři, na doma, na festival, na párty, na rande nebo za kulturou a další.

Na všechno zboží je vždy sleva a od Plné peněženky vždy cashback neboli část peněz zpět z každého nákupu. Pro nákup na Zoot přejděte do detailu obchodu na Plné peněžence kliknutím na tento odkaz https://www.plnapenezenka.cz/obchody/zoot-cz-64.html.

Hledáte další inspiraci a tipy pro nákupy módy? Navštivte naše další obchody:

Halens: móda skvělých stylů a značek https://www.plnapenezenka.cz/obchody/halens-49.html

Astratex: luxusní spodní prádlo https://www.plnapenezenka.cz/obchody/astratex-cz-46.html

Asos: stylová móda z UK https://www.plnapenezenka.cz/obchody/asos-118.html

Za každý nákup Vám samozřejmě vždy zaplatíme. Jak to funguje? https://www.plnapenezenka.cz/nechte-si-zaplatit-za-vase-nakupy.htm

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat