Soutěžní recenze Frutiko: Vyhrajte ovocnou kytici velikosti XXL

Celkové hodnocení:
Soutěžní recenze Frutiko: Vyhrajte ovocnou kytici velikosti XXL
5.00
Soutěžní recenze Frutiko: Vyhrajte ovocnou kytici velikosti XXL

Co v článku najdete?

 

Všichni to známe. Vymýšlíme, jak potěšit nebo rovnou oslnit dárkem k narozeninám, na párty nebo třeba do kanceláře. Právě pro vás máme dobrou zprávu. Netradiční, neotřelý, překvapivý a wau efekt uděláte s jedlými kyticemi z e-shopu Frutiko.cz. A teď navíc můžete jednu takovou vyhrát.

 

Jak můžu soutěžit?

Stačí, když v e-shopu Frutiko nakoupíte během měsíce října a zároveň jste v období od 1. 7. do 30. 9. 2021 nakoupili v kterémkoliv e-shopu přes Plnou Peněženku. Po splnění těchto dvou podmínek budete zařazeni do soutěže a jeden šťastlivec vyhraje ovocnou kytici velikosti XXL v hodnotě 4 999 Kč.

 

►► A teď se už začtěte do hodnocení ovocného koše a dalších dobrot z Frutika od naší kolegyně Martiny.

 

Ovocný koš z Frutika XL

 

 • Cena: 3 499 Kč
 • Složení: meloun cantaloop, jahody, ananas, hrozny, jablka, pomeranč, tmavá čokoláda, bílá čokoláda
 • Velikost testovaného produktu: Extra velký (XL)
 • Váha: 4,5 kg
 • Výška: 40 cm
 • Dostupné velikosti: XL a XXL
 • Hodnocení Martiny: ★★★★★ 
 • Stránka produktu: Dárkový koš z čerstvého ovoce a čokolády

 

Tuto recenzi píšu velmi ráda, protože podpořit něco tak krásného a vynikajícího je radost. 

Ovocnou kytici nám doručil usměvavý kurýr až domů. Namlsala jsem se předem na webových stránkách Frutiko :-), kde je toho na výběr opravdu spoustu. 

Velké množství druhů ovocných kytic v různém aranžmá jsou už na obrázku doslova k sežrání. Krásné jedlé kytice jsou i pro děti. Ty jsou doplněny oblíbenými postavami, jako jsou mimoni a auta z animovaných filmů, pak tu taky najdete například mikulášský motiv, adventní kytici, vánoční koš, koš na svatbu, různé variace čokoládových kytic, ale i slané kytice v podobě krájených a nazdobených uzenin, sýrů a zeleniny. 

Realita přesto předčila má očekávání a reakce dětí, to se nedá slovy popsat! Fotky mluví za vše. Krásně naaranžovaná ovocná bomba z čerstvých surovin, část ovoce obalená v čokoládě, úplná symfonie chutí.

První co mě napadlo, že je to přesně ten dárek, který se hodí na jakoukoliv oslavu, jakoukoliv příležitost i jako osobní dárek. Jako osobní dárek bych volila výrazně menší velikost, než jsme měli to štěstí vyzkoušet my. Snědla se nakonec v 6 lidech. :-)

A když jsem zmínila ty chutě: obrovské jahody v čokoládě i bez čokolády, ananas vytvarovaný do kytičky, žlutý meloun jako jeho střed, jablka v čokoládě, hroznové víno. 

Recenze Frutiko: Jedlá kytice, ovocná kytice

 

Dortové nanuky TRIO

 

 • Cena: od 309 Kč
 • Složení: tmavá čokoláda, bílá čokoláda, piškot, krém
 • Velikost testovaného produktu: S – 5 ks nanuků
 • Dostupné velikosti: S–XL (5–20 ks)
 • Hodnocení Martiny: ★★★★★ 
 • Stránka produktu: Dortové popcake nanuky

 

Kromě ovocné kytice jsme dostali i pozornost v podobě chuťově nepopsatelných čokoládových „nanuků“ s náplní. Zmizely během chvilky. :-)

Dortové nanuky jsou vlastně popcakes z piškotového těsta smíchaného s čokoládovým krémem a pak je ještě obalených v belgické čokoládě a ozdobených další čokoládou a různými posypky. Děti si je prostě okamžitě zamilují. Ale dají se pořídit i jako dortové kytice – taková dortová lízátka na špejli. To si umím představit jako krásný dárek na svatbu.

Frutiko bych doporučila nejen pro jejich ovocné kytice, ale i pro jejich vynikající ovocné bonboniéry a jak jsem psala výše, tak i slané kytice, dortové kytice a čokoládové kytice. U Frutiko.cz si můžete objednat klasickou kytici nebo dort. Nemá to chybu. Precizní práce, vynikající chuť, čerstvost a rychlá dodávka. Stojí to za to.

Recenze Frutiko: Jedlá kytice, ovocná kytice, dortové nanuky, muffiny, cupcakes

 

Něco málo o e-shopu Frutiko.cz

S nápadem na jedlých kytic přišli nadšedci jídla, zážitků a překvapení. Tak bychom mohli charakterizovat tým, který stojí za e-shopem Frutiko.cz. Dnes je Frutiko známé po celém Česku, rozváží přibližně 100 kytic denně do všech koutů naší země. Doručením kytic ale pořád umí překvapit, potěšit i dojmout, protože mnoho obdarovaných se s takovou službou setká poprvé. K objednávce také můžete připojit nějaký vzkaz či přáníčko, rázem je dar o něco osobnější.

Kytice se vyrábí ručně v den dodání tak, aby byla vždy co nejčerstvější. Ve Frutiku máte na výběr z ovocných kytic, čokoládových či dortových kytic, také slaných kytic nebo košů. Samozřejmostí je i klasika v podobě vázaných kytic růží či jiných květin, ručně vyráběných ovocných bonboniér a nebo oblíbených cupcakes či muffinů. V nabídce nechybí ani narozeninové dorty pro děti i dospělé a dárkové koše. Ve Frutiku prostě s ovocem, čokoládou a dalšími pochoutkami umí divy.

 

Recepty a další tipy

Ve Frutiku se dokonce podělili o recepty na nadýchané cupcakes či muffiny, dostanete tipy na zdravé svačinky nebo například jak si doma vyrobit ovocnou kytici a spoustu dalších zajímavostí se dočtete na blogu Frutiko.

 

TIP na závěr: S Plnou Peněženkou dostanete díky cashbacku 2,5 % zpět z každého nákupu. A co víc, můžete si přečíst, jak se líbila ovocná kytice jiným kolegům v další recenzi. Přečíst si můžete i rozhovor se zakladatelkou Frutika, Klárou Serzin, kde se dočtete další jinde nezveřejněné informace.

Martina
Napsal/a
Martina
Martinu jsme snad ještě neviděli bez dobré nálady a úsměvu na tváři. Obdivuje snad vše živé, přírodu miluje a nakupuje jedině přírodní kosmetiku netestovanou na zvířatech. Doma má dvě rozkošné dcerky, k tomu dva psy, tři kočky, jednoho koně a spoustu rybiček, takže je to u nich někdy, jak sama občas říká, jako v cirkusu. Kromě toho je také nadšenou cvičitelkou psů.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat