Peníze zpět v novém obchodě

28.5.2014 - Vyplácíme peníze zpět na Pilulka.cz!

Představujeme vám nový obchod, v kterém můžete nakupovat léky a doplňky pro vaše zdraví. Za každý nákup vám vyplatíme cashback!

Představení obchodu:

Internetové stránky Pilulka.cz jsou technicky spravovány společností Dr. Pilulka s r.o. a provozovány Lékárnou Nad Primaskou. Společnost Dr. Pilulka s r.o. spolupracuje se dvěma aliancemi lékáren. Společností CoPharm a.s., která je sdružením nezávislých lékáren v ČR s více než 170 aliančních lékáren. Společnost TopFarma s.r.o. je obdobné sdružení na Slovensku, které čítá více jak 120 aliančních lékáren. Počtem převyšujícím 290 lékáren je tato síť jednou ze tří největších v Česko-Slovensku. Společnost Dr. Pilulka s.r.o. není provozovatelem tohoto serveru ani lékárny, ale správcem těchto stránek, které umožnují jednotlivým lékárnám nabízet své portfolio.

Cílem projektu Pilulka.cz je nabídnout zákazníkům možnost nákupu lékárenského a přidruženého sortimentu. Pilulka.cz si zakládá na odbornosti, je spolutvořena zkušenými farmaceuty s vysokou profesionální odborností. Lékárny do projektu Pilulka.cz jsou vybíráný selektivně na základě plnění přísných kvalitativních parametrů.

Nakupovat na Pilulka.cz a získat peníze zpět >>

Pilulka.cz

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat