O nás

Plná peněženka je tady pro Vás! S námi nejen šetříte na online nákupech, protože Vás informujeme o slevách a akcích, ale s námi navíc vyděláváte peníze!

Co je na tom nejlepší? Nic nemusíte měnit na zvycích při nakupování na internetu, prostě jen před nákupem na svém oblíbeném obchodě přejdete do obchodu z Plné peněženky a ihned získáváte část peněz zpět nebo-li cashback. Co je pro to potřeba? Skoro nic, jen registraci hotovou za pár vteřin a zdarma.

Není v tom žádný trik, prostě se s Vámi jen podělíme o provizi, kterou nám zaplatí obchod, kde jste nakoupili. Pro větší slevy Vám u některých obchodů nabízíme možnost využít slevové kódy a kupóny.

Plnou peněženku založilo pár nadšenců pro internetové nakupování po zahraniční inspiraci s dlouholetými zkušenostmi se zákaznickou péčí a marketingem pro nejvýznamnější světové značky.

Chceme, aby užívání Plné peněženky bylo jednoduché a průhledné a mohlo Vám přinést ještě lepší online nakupování. Stejně jako Vy.

Pokud se nám to nebude dařit, dejte nám prosím vědět na [email protected] a my se Vám rychle ozveme zpět s vysvětlením a nápravou. Pomůžete nám přinášet Vám lepší služby.

Přejeme Vám vždy plnou peněženku!

 

Provozovatel Plné peněženky:

OEMSI s.r.o.

IČ: 24675792

DIČ: CZ24675792

email: [email protected]

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat