Milióny lidí mohlo ušetřit peníze při nákupu na internetu

Nákup pře internet získává stále větší oblíbenost a rychle rostoucím způsobem nákupu. Podle agentury Mediaresearch, který prováděla výkrm pro Asociaci pro elektronickou komenci (APEK), 95% uživatelů internetu na internetu také nakupuje. A téměř polovina utratila více než 10 000 Kč za posledních 12 měsíců.

Většina lidí vnímá výhody nákupování na internetu, ale zatím jen málo lidí ví o rychlém  a snadném způsobu,  jak ušetřit při každém nákupu. Cashback , tedy zpětná provize, je obvykle velkým tajemstvím mezi obchodními partnery, ale již nyní je to ve Spojených státech a v západní Evropě osvědčeným způsob, jak nakoupit výhodněji než obvykle.

Plná peněženka je nový, revoluční web v české republice, založený v roce 2010 s cílem pomoci lidem ušetřit jejich peníze kdykoliv to je možné. Z toho důvodu jsme oslovili známé internetové i kamenné obchody, pojišťovny, energetické, telekomunikační a další společnosti, které nabízejí provizi za uskutečněný nákup. A my provizi vracíme Vám.

Plná peneženka nabízí cashback několika možnými způsoby:

  • Vygeneruje pro Vás slevový kód, který zadáte do objednávky na vybraném e-shopu
  • Vegeneruje pro Vás slevový kupón, který předložíte v kamenném obchodu, restauraci či jiném zařízení
  • Cashback dohody Vám umožní získat zpět provizi, kterou plná peněženka obdrží od obchodního partnera za Váš nákup. Cashback se Vám načte na Váš účet u Plné peneženky.cz a Plná peneženka ho přepošle na Váš bankovní účet zadaný při registraci

Každý rok, Plná peněženka si ponechá prvních 150 Kč na provoz internetových stránek, následně členové získávají 100% provize zpět na svůj účet za všehny nákupy, které uskutečnili přes Plnou peneženku.  

Na rozdíl od ostatních webů, Plná peneženký Vám vrátí 100% provize, kterou dostala od obchodních partnerů.  Členem se můžete stát zcela zdarma a rozšířit tak skupinu spotřebitelů, kteří vydělávají při každém nákupu na internetu.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat