Kde nakupují muži?

29.1.2012 - I muži nakupují a získávají peníze zpět za nákupy.

Většinu online nákupů provádí ženy. Ale znamená to, že muži nenakupují? Samozřejmě, že ne a proto mužům přinášíme tipy, kde nakupovat a nechat si za to vyplatit cashback. Třeba tyto tipy budou inspirací pro jejich drahé polovičky :-)

Plná peněženka přináši tipy pro muže:

Conrad Electronic - Největší eshop s elektronikou a technikou v Evropě se sortimentem více než 65 000 produktů. Rychlý a bezpečný nákup: autopříslušenství, solární a větrná technika, teploměry, meteostanice, outdoor, domácnost, zahradní technika, PC, multimédia, auto, nářadí a mnoho dalšího.

eProton.cz - Prověřený internetový obchod s elektrospotřebiči patří oceněním APEK udělované pouze prověřeným internetovým obchodům. Nabízí široký sortiment domácích elektrospotřebičů, audio/video zařízení, GPS navigační systémy, počítačové vybavení, mobilní telefony, a vybavení pro hobby a zahradu.

Trenýrkárna.cz - Specializovaný e-shop nabízí spodní prádlo velkého množství značek i exkluzivní produkty, které jinde nenajdete. Nyní můžete vybárat z dvaceti značek ze všech koutů světa. Necelá polovina je tvořena značkami z naší vlasti – Styx, Infantia, Represent, Trenzle, Phuseckle, El-Ka, Addicted. Ze zahraničí je to pak například Victoria´s Secret, Abercrombie & Fitch, Diesel, Calvin Klein a další.

Pneumatiky.cz - Nejširší výběr z více než 16 000 položek pneu, alu disků, ocelových disků, sněhových řetězů a doplňkového sortimentu od více než 30 výrobců za velice příznivé ceny. Rychlé dodání a garantovaná kvalita služeb pro Vaši maximální spokojenost.

Hodinky.cz - Největší internetové hodinářství. Garance nejnižších cen. Nejširší nabídka. Dopravné zdarma. Expresní doručení a záruka spokojenosti. Přes 8 412 hodinek od více než 60 světových značek od klasických modelů Casio přes módní značky Axcent of Scandinavia, DKNY, Dolce Gabbananebo Jet Set, až po luxusní značky Junghans či Edox nebo outdoorové počítače jako např. Suunto.

ePojištění.cz - Největším a nejvýznamnější poskytovatel online pojištění v ČR. Díky dlouhodobé spolupráci se všemi pojišťovnami na trhu a velkému množství sjednaných pojistných smluv získává od pojišťoven pro klienty exkluzivní slevy, výhody a bonusy. Proto ePojištění.cz nabízí nejlevnější povinné ručení.

Andropharmia.cz - Užívejte doplňky stravy od světoznámé značky Andromedical zaměřené na všechny prvky spokojeného života (sexuální zdráví, nabírání svalů a fyzické síly, hubnutí, zdravé a objemné vlasy, prevence proti stárnutí). Nejnovější produkty se věnují také zdraví vašich vlasů a pokožky.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat