Jak získat ještě víc z nejlevnějšího dodavatele energie?

19.2.2013 - Vyberte si nejnižší cenu a navíc Vám vyplatíme bonus v Kč.

Chcete ušetřit na plynu a elektřině pro Vaši domácnost nebo firmu? Ceny rostou, nabídky prodejců vypadají zajímavě a předhánějí se slevami. Jak se rozhodnout?

Na PlnaPenezenka.cz si můžete vybrat dodavatele podle slevy, kterou Vám nabízí a my Vám navíc ke slevě vyplatímě bonus v korunách přímo na Váš bankovní účet.

Ušetřete za plyn a elekřinu u našich oveřených dodavatelů:

Global Energy - získejte bonus 150 Kč na účet od Plné peněženky >>

Global Energy na PlnaPenezenka.cz

GlobalEnergy.cz je alternativní dodavatelem elektrické energie a zemního plynu do domovů, kanceláří a pracovních prostor. V roce 2010 získal a společnost potřebné licence pro prodej těchto komodit a od stejného roku působí na trhu. Jejím cílem jsou v první řadě spokojení zákazníci, kterým nabízí levnou elektřinu, levný plyn, a to i v dobách, kdy se hovoří převážně o jejím zdražování. Zákazníkům nabízí 100% jistotu dodávek, efektivitu, spolehlivost, profesionalitu v oblasti péče o zákazníky a serióznost zákaznického vztahu. Jako výraz poctivé obchodní morálky se dobrovolně přihlásili k dodržování Etického kodexu obchodníka v energetických odvětvích, vydaný Energetickým regulačním úřadem.

 

ČEZ - získejte bonus 450 Kč na účet od Plné peněženky >>

ČEZ na PlnaPenezenka.cz

ČEZ Prodej je silným a spolehlivým dodavatelem energií. Domácnostem a podnikatelům nabízí kromě dodávek elektřiny, také výhodnější dodávky plynu. Přechod od současného dodavatele vyřídí kompletně a zdarma za své zákazníky. Samozřejmostí je kvalitní servis, který je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat