Jak to funguje?

Oblíbili jste si nákupy na internetu? Chcete nakupovat vždy výhodněji než ostatní?Unavuje Vás však neustálé sledování akčních nabídek na slevových serverech?

 

1. Zaregistrujte se

 

Zaregistujte se zde. Registrace je úplně zdarma a nezabere Vám víc než půl minuty. Registrace je nutná, abyste mohli získat Váš cashback. Více o cashbacku.

2. Nakupujte

 

Ve vybraném obchodě klikněte na tlačítko "jít do obchodu a získat cashback". Budete automaticky přesměrováni do vybraného obchodu. Díky registraci na Plné peněžence získáte cashback za Vaše nákupy :-) Chci vidět obchody na Plné peněžence.

3. Nechte si zaplatit

 

Za každý nákup na obchodě, který jste si vybrali na Plné peněžnece, dostane od nás zaplaceno neboli cashback. Informace o cashbacku se po dokončeném nákupu projeví na Vašem účtě. Jakmile obdržíme peníze pro Váš cashback od obchodu, kde jste provedli Vaše nákupy, připíšeme Vám jej na Váš účet.

Je bezpodmínečně nutné, abyste vždy při každém nákupu vstoupili nejdříve na stránky www.plnapenezenka.cz, přihlásili se a teprve pak přecházeli do vybraných e-shopů. Pokud budete nakupovat přímo nebo bez přihlášení, systém e-shopu Vás nerozezná a nebude Vám pak moci cashback připsat.

Chci se registrovat pro získání cashbacku

Novinky

Žhavé akce

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat