Jak nakoupit spodní prádlo nejvýhodněji?

1.3.2013 - Vyplácíme část peněz zpět za nákupy spodního prádla!

Nosit pěkné, sexy a kvalitní spodní prádlo je určitě pravidlem většiny z nás. Poradíme Vám kde ho nakoupit a ještě dostat zaplaceno zpět část z hodnoty nákupu (cashback), abyste ho získali za nejvýhodnější cenu.

Podívejte se naše partnerské obchody, kde můžete vybírat a nakupovat kvalitní spodní pánské a dámské prádlo:

Astratex.cz - Významný prodejce spodního prádla s nabídkou županů, plavek nebo podprsenky a kalhotky pro plnější tvary. Těhotné ženy a maminky si vyberou z mateřského a těhotenského prádla a náročné zákaznice z luxusních košilek nebo erotického prádla.

Získat cashback 6% za nákupy spodního prádla na Astratex.cz

Peníze zpět na Astratex.cz | PlnaPenezenka.cz

Halens.cz - Nakupujte výhodně a jednoduše módní oblečení a mnohem více z internetového obchodu nebo katalogu Halens! Vybírat si můžete z těchto sekcí Dámská móda, Pánská móda, Děti, Značky, Bydlení & Slevy. Také zde najdete celou řadu známých značek, jako jsou např. Esprit nebo Next, Puma, Nike a mnoho dalších.

Získat cashback 3% za nákupy spodního prádla na Halens.cz

Peníze zpět na Halens.cz | PlnaPenezenka.cz

LuxusníPrádlo.cz - Dámské spodní prádlo od klasického přes erotické prádlo, sexy prádlo a specializaci na luxusní spodní prádlo. V sortimentu naleznete podprsenky, kalhotky, tanga, korzety, body, noční košilky, pyžama, župany, punčochy a plavky. Vybírat můžete ze značek jako Triumph, Felina, Anita, Obsessive, Anais, Livia Corsetti, Miran, Sielei, Lormar, Playboy, Calvin Klein, Lejaby, Selmark, Sariana, Triola, Victoria Secret, DIM a Wonderbra.

Získat cashback 3,5% za nákupy spodního prádla na LuxusníPrádlo.cz

 

Peníze zpět na LuxusniPradlo.cz | PlnaPenezenka.cz

 

Dámy, Vašemu partnerovi je jedno jaké nosí spodní prádlo? Máme pro Vás horkou novinku! Kupte mu Chlapskou zásilku. Vyplatíme Vám zpět 7,5%!

Peníze zpět na ChlapskáZásilka.cz | PlnaPenezenka.cz

Hledáte opravdu erotické prádlo? Vyzkoušejte například náš partnerský erotický obchod Beate Uhse, kde Vám vrátíme zpět 8%!

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat