Hledáte dobrou restauraci?

26.3.2013 - Hledejte u nás, zaplatíme Vám za rezervaci!

Chcete se dobře najíst? Pochutnat si na gurmánských pokrmech? Pokud hledáte inspiraci navštivte náš nový partnerský web Alakarte.cz. Stačí si jednoduše z pohodlí domova zarezervovat vhodnou restaurací pro jakýkoliv počet lidí. V průběhu 10 minut vám bude rezervace potvrzená. Za každou rezervaci Vám vyplatíme odměnu.

Přejít do detailu obchodu Alakarte na Plné peněžence »

Představujeme Alakarte.cz:

Alakarte.cz – online rezervační systém do restaurací, který Vás inspiruje i odmění. Na Alakarte.cz najdete více jak 190 pečlivě vybraných restaurací po celé ČR, ve kterých si můžete snadno, jednoduše a rychle rezervovat stůl. Inspiraci najdete v bohatém a denně aktualizovaném kalendáři kulinářských událostí, jako jsou ochutnávky vína, degustační menu či brunche. A pokud dostanete chuť na něco konkrétního, je tu pro Vás pestrý výběr kulinářských dobrot z menu jednotlivých restaurací. Rozhodování Vám usnadní hodnocení ostatních uživatelů, kteří restauraci navštívili před Vámi. Nedílnou součástí naší Alakarte nabídky jsou gastronomické festivaly zaměřené na sezónní domácí suroviny i rozmanité kuchyně z celého světa.

Alakarte.cz na PlnaPenezenka.cz

 

Chcete zůstat doma a přesto si výborně pochutnat, navštivte náš partnerský obchod DámeJídlo.cz. Objednejte jídlo a máte ho do hodiny na stole!

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat