Dárek? Knihu? Bestseller a zdarma!!!

28.10.2012 - Soutěž o 100% cashback na knihu Fifty Shades of Grey: Padesát odstínů šedi od E.L.Jamesové!

Sháníte vhodný dárek pro přítelkyni, partnerku nebo kamarádku nebo pro sebe? Máme pro Vás tip a dokonce možnost získat tento dárek zadarmo!

Od pondělí 29.10.2012 do páteční půlnoci 2.11.2012 vyhlašujeme losovací soutěž o zvýšený cashback na knihu Fifty Shades of Grey: Padesát odstínů šedi od E.L.Jamesové v české verzi! Kupte tuto knihu a vyhrajte možnost získat 100% cashback na tuto knihu!

Kdy probíhá losovací soutěž? Od 29.10.2012 do páteční půlnoci 2.11.2012

Kdo vyhrává? Jeden vylosovaný výherce denně, který v detailu obchodu na odkazu https://www.plnapenezenka.cz/obchody/vltava-cz/ kliknutím na tlačítko "navštívit e-shop a získat cashback" přejde do internetového obchodu Vltava.cz a zakoupí knihu Fifty Shades of Grey: Padesát odstínů šedi od E.L.Jamesové v české verzi

Co získává vylosovaný výherce? 100% cashback na tuto knihu, tzn. že mu bude vrácena plná aktuální hodnota knihy Fifty Shades of Grey: Padesát odstínů šedi od E.L.Jamesové na Vltava.cz. Tento zvýšený cashback bude vylosovanému výherci připsán na jeho účet na www.plnapenezenka.cz a bude moci zažádat o jeho vyplacení.

Poznámka: Soutěže se mohou zúčastnit pouze registrovaní uživatelé serveru www.plnapenezenka.cz a zároveň fanoušci facebookového profilu na adresu www.facebook.com/PlnaPenezenka. Výherci budou o výhře informování na emailové adrese, kterou použili pro registraci na www.plnapenezenka.cz

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat