Cashback a slevové kódy na zážitky!

20.12.2012 - Peníze zpět a slevy za zážitky, ideální dárek.

Vyplatíme Vám peníze zpět za nákupy zážitkových dárků na PlnaPenezenka.cz. Nově i slevové kódy!

Zážitky.cz - V nabídce najdete přes 160 zážitkových aktivit – relaxační a zkrášlující procedury, sportovní zážitky, adrenalinové, závodní, vojenské a terénní vozy, gurmánské akce, zážitkové kurzy, možnost vyzkoušet si různá povolání (divadelní herec, fotomodelka, dabér, ošetřovatel v ZOO), vyhlídkové lety, lety balónem, skoky padákem, ale i zážitky pro rodiče s dětmi nebo zážitkové hry. Jedná se o vyzkoušené a ověřené aktivity, které si už užily tisícovky zákazníků.

Získejte nyní 5% cashback a slevový kód na Zážitky.cz

Esennce.cz - Kvalita, profesionalita, osobní přístup a maximální péče při výběru zážitků maximální péče o zákazníky. Zážitky po celé ČR všech typů a cen. Zážitky pro muže i ženy jako originální dárky nebo vánoční dárky, svatební dary, dárky k narozeninám a výročí.

Získejte nyní 5% cashback na Esennce.cz

Adrop.cz - originální a netradiční zážitky jako dárky pro Vám blízké osoby. Vyzkoušejte zážitky například proletět se stíhačkou, projet se v Hummeru, skočit si padákem a spoustu dalších vylomenin. Převážnou část nabídky tvoří adrenalinové dárky, ale nabízí i dárky plné odpočinku a relaxace. Samozřejmostí jsou také velké podnikové nebo narozeninové párty s různými doprovodnými show.

Získejte nyní 4% cashback na Adrop.cz

Daruj-radost.cz - Nejnižší ceny kvalitních zážitků od společnosti Adrop s.r.o. jedna z prvních a zároveň největších společností, která poskytuje zážitky pro český i slovenský trh.

Získejte nyní 3% cashback na Daruj-radost.cz

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat