6 tipů, jak porazit jarní únavu!

5.3.2013 - Připravte se na jaro s novou dávkou energie. O peníze se postaráme my.

Sluneční paprsky začínají ohřívat zem a kouzlí na tvářích Vašich blízkých a kolegů první úsměvy. Po extrémně zataženém lednu a únoru o sobě dává vědět jaro. Nedostatek vitamínů a zpomalený metabolismus v zimním období nás nechává nepřipravené. Jak překonat jarní únavu, ale tentokrát již doopravdy?

1. Jezte zdravě. Zvyšte konzumaci ovoce a zeleniny pro doplnění vitamínů a posílení imunity. Tato rada dává smysl, ale neustále ji ignorujete? Naordinujte si alespoň jedno jablko denně a zeleninový salát k obědu. Nemáte čas si připravovat zeleninový salát a přesto chcete jíst zdravě? Nechte si ho do hodinky dovézt

2. Odpočívejte. Ve chvílích volna relaxujte. Pozorujte z okna měnící se přírodu, poslechněte si oblíbenou muziku, podívejte se na nový film nebo si přečtěte knihu, která Vás pobaví nebo Vám přinese nové informace.

3. Dopřejte si wellness a fitness. Relaxujte na masáži a v lázních nebo si aktivně zasportujte. Ztuhlé a ochablé svaly Vám poděkují a budete připraveni vyrazit ven na procházky na outdoorové sportovní aktivity.

4. Vějtrejte. Často obměňujte vzduch v místnosti, předejdete tak bolestem hlavy a únavě. Používejte Váš oblíbený svěží a energizující parfém nebo toaletní vodu.

5. Užívejte vitamíny. Nedostatek vitamínů díky nižšímu objemu ze zimy doplňujte vitamínovými doplňky. Potravinové doplňky Vám dodají energii a pročistí Váš organismus.

6. Obměňte šatník. Přestože rána a večery jsou ještě chladná, přidejte do svého šatníku svěží a výrazné barvy. Pomůžou Vám zlepšit náladu svět bude vypadat optimističtěji. Barevnější výzdoba pomůže i Vašemu bytu a domu.

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat