5 jednoduchých kroků pro více peněz na Vašem účtě

1.11.2012 - Splňte si své sny. Jednoduchý návod, jak získat lepší penzi, jen do konce listopadu!

Určitě máte svoje sny a plány, co byste v budoucnu chtěli dělat, poznat a naučit se. Možná někdy máte obavy, jestli se Vám podaří našetřit na tyto plány a cíle dostatek financí a splnit si je. Pro všechny, kteří to se svými financemi myslí dobře a chtěji je dobře zhodnotit, máme jeden z možných plánů, jak toho dosáhnout. Myslete na zadní kolečka a získejte s naší pomocí od státu 4 560 Kč. Teď nebo nikdy! Nyní máte jedinečnou možnost před zásadní úpravou podmínek penzijního připojištění získat maximální státní podporu.

Myslete na 5 jednoduchých kroků při sjednání a získejte tak maximum. Jak to funguje?

1. Založte si penzijní přípojištění - minimální úložka pro získání státního příspěvku je nyní 300 Kč měsíčně

2. Spořte minimálně 600 Kč pro získání nejvyšší státní podpory roku 2012, tj. 150 Kč. Ale oproti roku 2012 můžete získat daleko více.

3. Pro získání nejvyššího státního příspěvku státu ukládejte minimálně 1000 Kč a získejte tak maximum, což je 230 Kč měsíčně nebo 2 760 Kč ročně.

4. Nejvyšší výdělek Vám přinese pravidelných měsíčních 2000 Kč a získáte tak potom 2760 Kč státního příspěvku ročně a 1800 Kč ve formě daňové úspory od státu. To znamená, že dohromady vyděláte pravidelným ukládáním 4 560 Kč ročně!

5. Založte si penzijní připojištění přes Plnou peněženku na PlnáPeněženka.cz a získáte 15% zpět z hodnoty příspěvku a 500 Kč navíc k tomu bonus!

 

Neváhejte na navštivte PlnáPeněženka.cz a získejte od státu a od nás maximum! Jsme tu pro Vás a pro Vaši plnou peněženku.

15% zpět + bonus 500 Kč

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat