4 důvody, proč jsou zážitky nejlepší vánoční dárky

24.11.2013 - Získejte maximum při nákupech zážitků.

Přesně za měsíc je tady Štědrý den a proto vám přinášíme inspiraci a 4 důvody, proč nakoupit zážitky jako vánoční dárky právě na Plné penězence:

1. Zážitek je lepší než láhev alkoholu nebo nepotřebné oblečení - Udělejte tentokrát změnu a zamyslete se, po jakém zážitku nebo zkušenosti vaši blízcí touží a darujte jim takový dárek. Věřte, že oblečení vyhodí, alkohol vypijí, ale zážitek si možná budou pamatovat celý život.

2. Na nákup zážitku nemusíte ztrácet čas ve frontách - Otravují vás vánoční shon, fronty v obchodech nebo dopravní zácpy? Vybírejte v pohodlí a klidu domova, porovnávejte ceny, vyberte to nejlepší za nejlepší cenu a pak už si jen počkejte na doručení.

3. Za nákup zážitku neplatíte poštovné - Pozor, v případě zážitku neobjednáváte varnou konvici nebo pletenou šálu, kterou by vám někdo musel složitě doručovat. Prostě jen dostanete nebo zašlete obdarovávané osobě vouchcer nebo poukaz a je to vyřešené. Ve většině případů bez poštovného.

4. Za každý nákup vám vrátíme část hodnoty nákupu zpět - To nejlepší nakonec! Vybrali jste si zážitek? Přejděte to do vybraného obchodu z PlnaPenezenka.cz a za každý nákup vám vrátíme část peněz zpět. Navíc můžete někdy získat další slevu při využití našich slevových kódů a kupónů.

V kterých našich obchodech můžete zážitky koupit?

 

Zážitkové servery

6% zpět a slevové kódy na Zážitky.cz

PlnaPenezenka.cz - Cashback a slevové kódy na Zážitky.cz

6% zpět na Adrop.cz

5% zpět na Esennce.cz

3%zpět na Daruj-radost.cz

 

Slevové servery hromadného nakupování

Cashback 5% na Pepa.cz

PlnaPenezenka.cz - Cashback a slevové kupóny na Pepa.cz

Cashback 4% na Slever.cz

Cashback 3,5% na Nakupvakci

Cashback 3% na Zapakatel.cz

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat