3 tipy pro ochranu Vašich digitálních miláčků

19.11.2012 - Ochraňte Vaše každodenní pomocníky pro maximální výkon a úsporu.

Dnes je samozřejmostí, že notebook, tablet nebo smartphone je naším každodenním pomocníkem v práci i v soukromí. Většina z nás dbá na to, aby nám sloužili co nejdéle a co je neméně důležité -  aby také dobře a reprezentativně vypadaly.

Plná peněženka má proto pro Vás tipy na nákupy ochranného příslušenství a doplňků pro mobilní zařízení. Za každý nákup tohoto zboží vyplácíme cashback neboli peníze zpět (část peněz zpět z hodnoty nákupu).

Ochrana mobilních zařízení na PlnaPenezenka.cz!

1. Applemix.cz nabízí veškeré příslušenství pro Váš iPhone, iPad, iPod, MacBook nebo iMac. Naleznete zde adaptéry, nabíječky, baterie, kryty, pouzdra, fólie a nechybí sekce Novinky a Slevy.

Vyplácíme 5% zpět

2. Batohy a tašky na notebooky Everki se vyznačují excelentním zpracováním z kvalitních materiálů a reprezentativním vzhledem. Hlavní výhodou jsou inteligentní systémy kapes a přezek, které vám zpříjemní nošení v jakémkoli prostředí. Ideální pro studenty, businessmany, cestovatele a digitální nomády, kteří potřebují mít v bezpečí své Apple, Android nebo PC miláčky a pomocníky.

Vyplácíme 5% zpět

3. ZAGG invisibleSHIELD je vytvořen z ultra-tvrdého patentovaného materiálu. Transparentní a úžasně tenký, je navržen tak, aby přesně odpovídal rozměrům zařízení pro bezkonkurenční ochranu proti poškrábání. ZAGG je domovem Apple příslušenství pro iPhone, iPad nebo Android telefony a tablety a tisíce dalších zařízení.

Vyplácíme 10% zpět

....

Máte zájem o ochranu Vašich přístrojů pomocí antivirů? Navštivte naše další obchody:

AVG - 13% zpět

Cybex - Až 2% zpět


Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat