PPC manager

Do týmu PlnaPenezenka.cz hledáme novou posilu v podobě schopného člověka se zájmem a zkušeností s PPC a z online marketingu na pozici PPC manažer.

Co bude tvou úlohou

Budeš zastřešovat, plánovat a řešit PPC kampaně pro všechny naše projekty. Tvým úkolem bude automatizace PPC kampaní a dynamické propojení s projekty (návrh architektury, podílení se na vývoji, vyhodnocování, rozvoj). Budeš spolupracovat s vývojáři, grafiky a kopíky.

Jakého člověka hledáme

Člověka se zkušeností z online marketingu se zaměřením primárně na PPC, PPC musíš milovat, ovládat a v této oblasti už být minimálně 2 roky.
Obrovskou výhodou je zkušenost s automatizací PPC.

Ve své roli budeš mít volnou ruku v cestě ke splnění stanovených cílů. Platové ohodnocení bude adekvátní k tvým zkušenostem a výkonům.

Pokud hledáš práci v neformálním prostředí, s lidmi, kteří svou práci dělají i pro zábavu, zájem a další svůj vývoj, mohlo by se ti u nás líbit. Sedíme asi 5 min od Anděla, máme tým lidí zkušených i juniorních, kteří se navzájem doplňují a motivují, a naše projekty suneme k lepším výkonům.Máš chuť přistoupit do našeho týmu? Přijď se k nám podívat!

Chci u vás pracovat

Další otevřené pozice

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat