PHP programátor našich vlastních produktů

Chceš se podílet na vývoji a úspěchu největšího cashback systému v ČR? Chceš pomoct s rozjezdem inspirativního vyhledávače módy? Zajímá tě, jak se dělá affiliate síť? Děláme na projektech PlnáPeněženka.cz, Lookio.cz, AffiliatePort a dalších a hledáme posily do našeho vývojového týmu. Proč? Rychle rosteme a začínáme nestíhat.

Koho hledáme?

Seniorního i juniorního PHP vývojáře. Hledáme zodpovědného člověka, který přijme některý (nebo klidně i všechny) z našich projektů za vlastní, naučí se ho znát do posledního řádku kódu a bude mít radost z toho, že ho může spravovat a neustále vylepšovat.

Co budeš jako programátor dělat, pokud jsi

senior: budeš integrovat systémy třetích stran, rozvíjet aplikace a vyvíjet nové funkce, refactorovat zastaralý kód, spolupracovat s datovým analytikem a opravovat produkční chyby, používat StackOverflow. Neměly by tě vykolejit nestandardní situace, pro které vždy najdeš řešení.

junior: budeš rozvíjet aplikace a vyvíjet nové funkce (podle svých schopností), spolupracovat s datovým analytikem, opravovat produkční chyby (podle svých schopností). Pokud některé z níže uvedených dovedností a nástrojů plně neovládáš, nevadí. Znalosti jsou fajn, ale důležitější je zodpovědnost a ochota učit se novým věcem.

Co potřebuješ znát?

Umět PHP a MySQL, zkušenost s jakýmkoliv PHP MVC frameworkem a ideálně i s Doctrine 2, poradit si s HTML/CSS a nebát se Javascriptu.

Proč tě práce s námi bude bavit?

  • Dbáme na krátký feedback loop, novou verzi releasujeme i několikrát denně. To co práve programuješ se může ještě dnes dostat k uživatelům.
  • Vyvíjíme agilně na základě zpětné vazby od našich uživatelů i kolegů. S lidmi, kterým tvoje výtvory usnadňují práci a zlepšují život se můžeš denně potkávat v kanceláři :-)
  • Naše projekty nás baví a máme je rádi. Stavíme je na osvědčených technologiích, ale pokud to dává smysl, tak rádi použijeme i horkou novinku.
  • Vývojem to pro nás nekončí. Pokud budeš chtít, můžeš se u nás naučit jak aplikaci provozovat, měřit její výkon, sledovat a vyhodnocovat reakce uživatelů a mnoho dalších věcí, které mají přesah do ostatních oborů.

Jak to u nás chodí?

Sedíme v příjemných kancelářích 2 minuty od metra Anděl. Jsme kolektiv seniorních i juniorních lidí, kteří dělají, co je baví. Dobře tu společně fungujeme, pracovně i osobně. Máme tu mašinu na výrobu dobré kávy, funkční kuchyňku pravidelně plněnou cukry v různé podobě, ovocem, sem tam i alkoholem :) a dobrým jídlem. Pracujeme v open-spacu, ale je tu i možnost zavřít se do klidné místnosti pro soustředěnou práci – pro každého jak potřebuje.

Pracovat u nás můžeš na full time, s místem u nás v kanceláři, nebráníme se ale ani remote spolupráci s občasnou osobní schůzkou.Máš chuť přistoupit do našeho týmu? Přijď se k nám podívat!

Chci u vás pracovat

Další otevřené pozice

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat