PHP programátor našeho vlastního produktu

Chceš se podílet na vývoji a úspěchu největšího cashback systému v ČR? Děláme na projektech Plnápeněženka.cz, Affiliate Club a dalších a hledáme posily do našeho vývojového týmu. Proč? Rychle rosteme a začínáme nestíhat.

Pro další vývoj našich on-line projektů hledáme seniorní i juniorní PHP Programátory.

Co bude tvou náplní práce, pokud jsi

senior: budeš integrovat systémy třetích stran, rozvíjet aplikace a vyvíjet nové funkce, refactorovat zastaralý kód, spolupracovat s datovým analytikem a opravovat produkční chyby, používat StackOverflow. Neměly by tě vykolejit nestandardní situace, pro které vždy najdeš řešení.

junior: budeš rozvíjet aplikace a vyvíjet nové funkce (podle svých schopností), spolupracovat s datovým analytikem, opravovat produkční chyby (podle svých schopností). Pokud některé z níže uvedených dovedností a nástrojů plně neovládáš, nevadí. Znalosti jsou fajn, ale důležitější je ochota učit se novým věcem.

Co potřebuješ?

Umět PHP a MySQL, zkušenost s jakýmkoliv PHP MVC frameworkem a ideálně i s Doctrine 2, poradit si s HTML/CSS a nebát se Javascriptu.

Jak to u nás chodí?

Sedíme v příjemných kancelářích 5 min od metra Anděl. Jsme tu normální banda seniorních i juniorních lidí, kteří dělají, co je baví. Dobře tu společně fungujeme, pracovně i osobně. Máme tu mašinu na výrobu dobré kávy, funkční kuchyňku pravidelně plněnou cukry v různé podobě, ovocem, sem tam i alkoholem :) a dobrým jídlem. Pracujeme v open-spacu, ale je tu i možnost zavřít se do klidné místnosti pro soustředěnou práci – pro každého jak potřebuje.

Pracovat u nás můžeš na full time, s místem u nás v kanceláři i home office.Máš chuť přistoupit do našeho týmu? Přijď se k nám podívat!

Chci u vás pracovat

Další otevřené pozice

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

* Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat