Marketér pro Plnou Peněženku

Obor e-commerce nabral v posledních měsících zajímavou dynamiku, kterou se nám díky úpravě strategie podařilo zachytit. V následujících měsících a letech budeme těžit z technologických inovací, kterými Plná Peněženka prochází, a které nás v brzké době ještě čekají.

Technologie bez kvalitních lidí kteří je dokáží naplno využít, jsou stále jen technologie. Proto v Plné Peněžence hledáme možná právě Tebe. Člověka, který se nebojí máknout, je týmový hráč a chce nám píchnout s rozdáváním peněz lidem :-)

Do marketingového týmu Plné Peněženky hledám posilu, která nám pomůže využít současnou dynamiku on-line trhu. Máš za sebou prokazatelné praktické zkušenosti s realizací on-line marketingových kampaní? Nezáleží na tom, zda to byla správa PPC, facebookových kampaní, RTB nebo se jednalo o SEO. Chci ale vidět, že víš jak on-line marketing skutečně funguje, jak kampaně vyhodnotit a jak díky výsledkům naplánovat kampaně další.

Zkušenosti s vedením projektů nebo týmu lidí se budou určitě hodit. Pokud jsi ještě navíc kreativní, pak už zbývá jen dohodnout podmínky a datum nástupu :-)

Co tě u nás čeká?

Budeš spravovat kampaně v řádu miliónů korun, proto musíš být zodpovědný a dokázat marketingové investice efektivně řídit. K ruce budeš mít zkušené kolegy, kteří tě nikdy nenechají ve štychu a mají stejný cíl jako ty – spokojeného zákazníka a spokojeného majitele :-)

Podle tvých zkušeností si budeš sám spravovat část kampaní, které jsou ti nejbližší. Ostatní kampaně budeš řídit, vyhodnocovat a navrhovat jejich vylepšení.

Vše řešíme interně, díky tomu jsme flexibilní a většinu změn jsme schopni zapracovat rychle.

Díky tvé senioritě předpokládám, že budeš část svého know-how předávat dál do týmu. Jen díky sdílení nápadů a zkušeností se můžeme všichni rychleji posouvat.

Očekávám, že většinu svého pracovního času budeš v kanceláři v Praze na Andělu, kde se budeš téměř denně potkávat s managementem i majitelem a veškeré tvé nápady, přání i náměty můžeš velice rychle prodiskutovat a realizovat.

Pokud se nebojíš naskočit do rozjetého vlaku, před kterým je hlavní sezóna, rádi tě přivítáme na palubě.Svůj životopis s informací proč zrovna ty pošli na: [email protected]

Těšíme se na Tebe!

Pepa Drobílek

Chci u vás pracovat

Další otevřené pozice

Přihlásit se

Zde se můžete přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů

Zapomněli jste heslo?
nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

Registrovat se

A získat z každého nákupu až 25 % zpět

(i) Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat